Przejdź do głównej zawartości

LA COLIBRE

Uzdrowiskowa 32, 43-230 Goczałkowice-Zdrój

La Colibre to gabinet stworzony dla osób ceniących profesjonalizm, komfort i bezpieczeństwo. Poprzez starannie dobrane produkty profesjonalne marek premium udało się stworzyć ofertę zabiegową, która mamy nadzieję spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dbałość o każdy szczegół, dążenie do perfekcji oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji dają gwarancję zadowolenia naszych gości. Szeroka gama zabiegów opracowana jest tak by pomóc naszym klientom osiągnąć swoje cele i marzenia o pięknej, zdrowej skórze. Strefa masażu i zabiegów na ciało ma dostarczyć maksimum odprężenia.

Wnętrze salonu opracowane jest tak by pozwolić Państwu na relaks i odpoczynek od codziennej rutyny, oraz ukojenie zmysłów.

Wszystkie wizyty w naszym gabinecie poprzedzane są dokładnym wywiadem i krótką konsultacją, by poznać Państwa potrzeby i oczekiwania.

Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu tylko i wyłącznie najwyższej jakości certyfikowanych urządzeń, jak również na profesjonalnych i przebadanych kosmetykach.

Nasze umiejętności są ciągle podnoszone by zapewnić Państwu obsługę na jak najwyższym poziomie.

W gabinecie istnieje możliwość zakupu profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji domowej, odpowiednio dobranych do Państwa potrzeb. Jak powszechnie wiadomo na sukces terapeutyczny składa się zarówno czas spędzony w gabinecie jak i systematyczna pielęgnacja poza nim.

Dodatkowo by wszystkim tym, którzy chcą sprawić radość swoim bliskim oferujemy sprzedaż bonów podarunkowych na wybrany przez Państwa zabieg, bądź konkretną kwotę.

Ceniąc swoje i Państwa bezpieczeństwo gabinet został wyposażony w najwyższej klasy autoklaw do sterylizacji narzędzi. Kładąc ogromny nacisk na higienę wszystkie narzędzia są dezynfekowane, sterylizowane i przechowywane w sterylnie zamkniętych pakietach, dodatkowo wszystkie pilniki i artykuły mające kontakt z przerwanym naskórkiem są jednorazowe.

Udogodnienia

  • Parking

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

  • Płatności online