La Cara Kosmetyka & Spa

Poznanska, Skórzewo

Polecam zabiegi na twarz bez ryzyka przykrych niespodzianek i koniecznie zabieg na ciałko w Kapsule Spa,ja dostałam początkowo w prezencie od koleżanki czad i strzał w dziesiątkę!

4.3
17 opinii

Opinie

 • SO
  4.0
  niezweryfikowany

  Bardzo zadbany salon. Polecam zabiegi na twarz gdyż z innych nie korzystałam- kwasy robią cuda. Dobrze dobrano mi kremiki szczególnie to dla mnie ważne,bo skóra moja kapryśną jest. Minusem jest to,że wcześniej muszę się umawiać ale trudno. Ogólnie polecam miejsce i Panią kosmetyczkę.

 • NO
  4.0
  niezweryfikowany

  Szukałam nowego salonu i właśnie z tego forum tam trafiłam. Ponieważ była i negatywna opinia poszłam czujnie obserwując.Jestem zadowolona robiłam manicure i henne. Paznokcie ładne się trzymały a henna super jak u mojej dawnej kosmetyczki (-;
  Czysto i przyjemnie, narzędzia sterylnie zapakowane , po zabiegu lądujące w sterylizacji.Z innych zabiegów nie korzystałam .Teraz szukam fryzjera może mi ktoś coś poradzi????

 • LU
  2.0
  niezweryfikowany

  Naprawdę nie wiem skąd te pozytywne komentarze. Nigdy więcej. Zabiegi wykonywane bardzo po łebkach i nieumiejętnie. Wnętrze salonu może i fajnie zrobione ale narzędzia kosmetyczne pozostawiają bardzo wiele do życzenia. I tutaj bez żartów-jak można używać tak startych, wcześniej wielokrotnie używanych pilników do paznokci??? !! Panie bardzo miłe i to chyba jedyny plus tego miejsca. Pozostał ogromny niesmak. Odradzam!

 • EL
  5.0
  niezweryfikowany

  Robię pedicure od 2 lat jestem zadowolona. Komfortowo i czysto . Obsługa miła na ten moment korzystałam z usług 2 Pań . Gabinet oceniam pozytywnie.

 • DA
  4.0
  niezweryfikowany

  Z usług salonu korzystam od prawie 10 lat .Przypadkowo wszedłem na to forum i postanowiłem napisać. Początkowo walczyłem z uporczywym trądzikiem dzięki determinacji pani właścicielki i uczciwości ( współpraca z dermatologiem) na twarzy nie ma po nim śladu. Teraz korzysta moja żona i teściowa ja głównie sponsoruję (-; Trzy kosmetyczki każda inna ale nie umiem powiedzieć która najlepsza bo wszystkie staranne i dokładne. Salon czysty i dobrze wyposażony.Jedyny minus - czasem trzeba dużo wcześniej umówić wizytę.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.