La Boheme Studio Urody

Karmelicka 53, 31-128 Kraków (wejście po schodach z kolumnami)

Chcesz spotkać nietuzinkowych ludzi? Pragniesz odmienić swój wygląd? La Boheme to wyjątkowe miejsce w Krakowie, w którym króluje dobry smak. Tutaj pracują styliści fryzur oraz kosmetyczki o bardzo wysokich umiejętnościach, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

W La Boheme układamy fryzury, strzyżemy, modelujemy i odżywiamy (polecamy zwłaszcza wyjątkowe rytuały pielęgnacyjne). Wszystkie zabiegi przeprowadzamy na najlepszych kosmetykach, szanowanych i rozpoznawalnych marek. Zajmujemy się także świadczeniem wysokiej klasy usług kosmetycznych.
Oferujemy bardzo szeroki zakres zabiegów kosmetycznych na twarz (m.in. peelingi i karboksyterapia), manicure i pedicure, stylizację brwi i rzęs, depilację, przekłuwanie uszu oraz różnorodne masaże.

Wszystkie zabiegi przeprowadzamy w starannie urządzonych wnętrzach. Mamy nadzieję, że towarzystwo miłej obsługi, dobrego designu i smacznej kawy wprawi naszych Klientów w doskonały nastrój.

Studio urody La Boheme położone jest w samym centrum Krakowa. Mogą nas Państwo odwiedzić przy ul. Karmelickiej 53. W pobliżu można łatwo zaparkować samochód. Co ważne, nasz gabinet jest miejscem przyjaznym dla najmłodszych. Akceptujemy zarówno płatność gotówką, jak i kartą, a nasi Klienci mogą korzystać z darmowego WiFi. Zachęcamy do umawiania się na zabiegi za pośrednictwem sieci. Serdecznie zapraszamy do La Boheme. To miejsce odnowy ciała i duszy, w którym miło spędzisz czas i zyskasz energię do działania.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.