La beaute grzesiak

Skrzydlata 15/1a, 54-129 Wrocław

W La Beaute Grzesiak poczujesz się naprawdę wyjątkowo. Odpoczniesz tu i skorzystasz z wysokiej klasy usług, dzięki czemu opuścisz to miejsce prawdziwe zrelaksowana. Salon urody specjalizuje się w upiększaniu. Można tu poddać się różnorodnym, profesjonalnym zabiegom, wśród których znajdują się także te realizowane z wykorzystaniem naprawdę innowacyjnych technik. O piękno i dobre samopoczucie klientów dbają tu wyspecjalizowane kosmetyczki, które korzystają tylko z najlepszych i starannie sprawdzonych produktów.

Zakres usług świadczonych w salonie urody jest bardzo szeroki. Znajdą tu coś dla siebie osoby w każdym wieku. Można skorzystać tu z dobrodziejstw medycyny estetycznej (m.in. odmładzanie i ujędrnianie cery) lub poddać się różnorodnym zabiegom kosmetycznym na twarz i ciało (m.in.: manicure, pedicure, makijaż, stylizacja rzęs). Ponadto w ofercie La Beaute Grzesiak znajdują się jeszcze: depilacja, makijaż permanentny oraz różnorodne usługi odchudzające.

Do La Beaute Grzesiak warto udać się również po bony podarunkowe. Staną się one ekskluzywnym prezentem dla kogoś, kto ceni wysokiej jakości usługi upiększające. Warto też zaznaczyć, że w salonie urody prowadzone są kursy i szkolenia z zakresu zabiegów kosmetycznych i kosmetologicznych.

Salon urody położony jest przy ul. Skrzydlatej 15 lok. 1A we Wrocławiu. Można tu wygodnie dojechać własnym samochodem lub dostać się komunikacją miejską. W pobliżu zlokalizowane są przystanki tramwajowe i autobusowe. Co więcej, w sąsiedztwie La Beaute Grzesiak znajduje się miejsce, w którym można zostawić dzieci pod profesjonalną opieką. Serdecznie zapraszamy!

Wszystkie usługi

Zespół

Employee default
Patrycja Góralik
Employee default
Aurelia Kaczmarczyk
Employee default
Julia Khan
Employee default
Iwona Grzesiak
Employee default
Katarzyna Maciejewska-Sekuła

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.