LA BEAUTE - Opinie

Czestochowa
5.0
2 opinie

Opinie

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Profesjonalne podejście do klienta. Przemiła i fachowa obsługa. Nowoczesny sprzęt, kosmetyki z najwyższej półki. Cena przystępna, liczne promocje. Jestem bardzo zadowolona. Na pewno wrócę i polecę ten salon.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Odwiedziłam ten salon kosmetyczny ponieważ przeczytałam o jesiennej promocji depilacji laserowej ciała jaki ma w swojej ofercie. 6 zabiegów w pakiecie na dużą partię ciała (w moim przypadku nogi) za 250 zł okazało się strzałem w 10!!! Obecnie salon ma chyba najlepsze ceny w Częstochowie. Pani kosmetyczka przesympatyczna jeszcze tel. w trakcie rozmowy, gdy zapisywała mnie na zabieg wskazała jak przygotować sie do zabiegu. Sam zabieg był praktycznie bezbolesny.... w porównaniu do depilacji woskiem (na który wcześniej chodziłam) a efekty znakomite!!! Pozbyłam się w końcu niechcianego owłosienia i mogę cieszyć się gładkimi nogami!!!
  Warto dodać, że salon jest nowy... w pełni wyposażony profesjonalnym sprzętem i kosmetykami a Pani kosmetyczka ma bardzo bogate doświadczenie i wiedzę potwierdzoną licznymi certyfikatami rozwieszonymi w salonie kosmetycznym.
  Czy odwiedzę ten salon ponownie? Zdecydowanie tak i będę La Beaute polecać znajomym bo o taki salon w Częstochowie jest naprawdę ciężko.