Przejdź do głównej zawartości

L&G STUDIO

BIEDRONKI 61, 60-185 SKÓRZEWO (Vis a vis Chaty Polskiej)

L & G Studio w podpoznańskim Skórzewie zaprasza na profesjonalne zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne. W naszym salonie wiemy, jak zatroszczyć się o piękno i dobre samopoczucie klientów. Miła i profesjonalna obsługa wykonuje zabiegi z dużą starannością. L & G to także przyjemna, rodzinna atmosfera oraz miejsce idealne do wypoczynku. Kameralne, klimatycznie urządzone wnętrza czekają na wszystkich, którzy chcą tu odpocząć.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę zabiegów fryzjerskich, obejmujących m.in. strzyżenie, koloryzację i stylizację włosów. Zajmujemy się także kosmetyką. Przeprowadzamy karboksyterapię, peelingi, mezoterapię oraz zabiegi laserowe. Polecamy również manicure i pedicure wykonywany różnymi metodami, makijaż okolicznościowy, a także lipolizę iniekcyjną oraz wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Zachęcamy przy tym do zakupu bonów upominkowych, które zmobilizują obdarowaną osobę do relaksu w naszym salonie urody.

Wszystkie zabiegi przeprowadzamy z pełnym profesjonalizmem. Dbamy przy tym o prywatność oraz bezpieczeństwo pacjentów. Jesteśmy niezwykle dokładni, a także przestrzegamy surowych zasad higieny.

L&G Studio położone jest w Skórzewie przy ul. Biedronki 61. W pobliżu znajduje się parking. Nasi klienci mogą płacić za zabiegi gotówką lub kartą. Zachęcamy do natychmiastowej rezerwacji wizyt. Przyjdź do naszego studia urody. Odpocznij i poczuj się jeszcze atrakcyjniej!

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa