L'estetica Katarzyna Suchocka

Raciborska 12 1- piętro (gabinety lekarskie), 44-100 Gliwice

L`Estetica to gabinet kosmetyczny w Gliwicach, który od lat cieszy się dużą popularnością. Kosmetolog Katarzyna Suchocka, dzięki swoim umiejętnościom oraz profesjonalnemu podejściu, zyskała szerokie grono stałych Klientów. L`Estetica to nie tylko salon urody, w którym odmienisz swój wygląd, ale także miejsce, gdzie spotkasz wiele kobiet, z którymi łatwo znajdziesz wspólny język.

Katarzyna Suchocka zajmuje się kompleksową pielęgnacją twarzy, ciała i włosów. W jej ofercie można znaleźć m.in. depilację, manicure i pedicure, dermomasaż, infuzję tlenową, mezoterapię, peelingi, różnorodne maseczki oraz stylizację okolic oka i makijaż permanentny. Czyli coś dla zabieganych kobiet, które chcą wyglądać perfekcyjnie bez konieczności spędzania długiego czasu przed lustrem. Specjalizacją kosmetolog Katarzyny Sucheckiej jest również trychologia. To dziedzina leczenia chorób włosów i skóry głowy, która pozwala ograniczyć łysienie oraz zyskać lśniącą i gęstą fryzurę.

W L`Estetica panuje miła i odprężająca atmosfera. Katarzyna Suchocka z przyjemnością konsultuje się z Klientkami i pomaga im w rozwiązywaniu problemów z cerą oraz włosami. Robi wszystko, aby zadbać o ich komfort i bezpieczeństwo.

Gabinet kosmetyczny położony jest w Gliwicach przy ul. Jana Siemińskiego 18. Klienci mogą płacić gotówką lub kartą. W okolicy znajduje się parking. Wizyty u Katarzyny Suchockiej można rezerwować przez Internet. Serdecznie zachęcamy do umawiania się na zabiegi i zapraszamy do odwiedzenia L`Estetica.

Wszystkie usługi

Zespół

Employee default
Właściciel Salonu

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.