Kraina Urody i Stylu - Opinie

os. Bolesława Chrobrego 21 J, 60-681 Poznań
3.3
9 opinii

Opinie

  • GR
    5.0
    niezweryfikowany

    Ja natomiast polecam Panią Magdalenę ,profesjonalistka w 100% !Zabiegi miłe i przyjemne .Ceny konkurencyjne ,do tego gabinet świetnie urządzony ,polecam również Panią fryzjerkę ,która też świetnie wykonuje swoją pracę. Dziewczyny ,gorąco polecam !

  • MO
    1.0
    niezweryfikowany

    Ja również przedłużałam rzęsy razem z siostra, oczy nas szczypały od razu po zabiegu, rzęsa sztuczna przyklejona do kilku naturalnych, zabieg trwał pół godziny. Dojechałam do domu a tu po drodze już kilka odpadło, a gdy zadzwoniłam z pretensjami to z wielka łaska pani mi powiedziała ze "może mi to poprawić" ale w dogodnym dla niej terminie. Dziewczyny, lepiej zapłacić parę złotych więcej i iść do profesjonalistki, a nie potem cierpieć na ból oczu i braki w swoich rzęsach.

  • PI
    1.0
    niezweryfikowany

    ogolnie beznadzieja ta kobieta nie powinna wykonywac tego zawodu kupilem zonie na walentynki przedlurzanie zes i po miesiacu wypadlyj razem z jej zesami plakala z nerwow a ja wyszedlem na debila nie robi sie tego w pol godziny . masakra kobieto nie oszpecaj innych kobiet

  • MA
    5.0
    niezweryfikowany

    Ja GORĄCO POLECAM !!Rzęsy oraz inne zabiegi kosmetyczne u Pani Magdaleny są idealne oraz bardzo dobrze wykonane .Jeszcze raz gorąco polecam!!

  • OL
    2.0
    niezweryfikowany

    Dramat!!! Przedłużanie rzęs w pół godziny, zalane klejem oczy, a metoda tej pani to chyba 1:7. Rzęsy nieestetyczne, posklejane. Zaczęły wypadać po dwuch godzinach, a ponieważ jedna sztuczna rzęsa była przyklejona do kilku naturalnych - musiałam wyrywać pozostałe sklejone razem, żeby posbyć się z oka zwisającej rzęsy. Tragedia, Zostałam praktycznie bez rzęs dzięki tej pani. Resztki po tygodniu uratowała inna kosmetyczka ale już od miesiąca doklajam kępki codziennie, żeby nie mieć łysych oczu!!!

  • MI
    5.0
    niezweryfikowany

    Kupiłam u Pani Magdy groupon na przedłużanie rzęs i jestem baaardzo zadowolona. Świetnie wykonana robota, rzęski są równiutkie idealnie dopasowane dokładnie takie jak chciałam. Gorąco polecam !!!

  • KA
    5.0
    niezweryfikowany

    Polecam ten salon, zanim tam trafiłam zwiedziłam ich naprawdę dużo.. w końcu trafiłam do Pani Magdy i już zostałam stałą klientką! Kosmetyczka jest przesympatyczna, szczerze i wyczerpująco odpowiadają na każde pytanie, umieją doradzić i pomóc niezdecydowanym, nie zdarzyło mi się wyjść niezadowolona z salonu.Szczerze polecam, naprawdę warto!

  • AG
    1.0
    niezweryfikowany

    to jest jakaś kpina kupiłam u tej pani usługę przedłużania i zagęszczania rzęs na grouponie rzęsy zostały przyklejone jedna na drugiej powypadały razem z moimi i zostałam bez rzęs !!! na pewno już tam więcej nie wrócę !

  • KA
    5.0
    niezweryfikowany

    Pani Magda bardzo miła osoba ,energiczna znająca się na fachu-po wyjściu z Krainy Urody i Stylu czuję sie prawdziwą kobietą ,bardzo niskie ceny a w zamian wysoka jakośc!! polecam wszystkim ! ..ja jeszcze tam wróce -Karolina P