Kosmetykomania

Kwiatowa 49/51, 87-100 Toruń

Kosmetykomania to gabinet, w którym zadbasz o swoją cerę w sposób kompleksowy. Bogata oferta zabiegowa sprawi, że niemalże każdy problem zostanie szybko zażegnany dzięki fachowemu podejściu, profesjonalnemu sprzętowi oraz wysokiej jakości kosmetykom.

Jako kosmetyczka z odpowiednim doświadczeniem wiem, jak ważny dla każdej kobiety jest nienaganny stan cery. Niestety wraz z biegiem czasu pojawia się na niej coraz więcej niedoskonałości. Warto zadbać o swoją twarz, w końcu to nasza wizytówka!

Zapewniam kompleksową ofertę, specjalistyczne porady i zabiegi odpowiednio dobrane do kondycji oraz typu cery. Podpowiem jak wzmocnić i przedłużyć efekty zabiegów poprzez odpowiednią pielęgnację w domu. Doradzę, które zabiegi będą dla Ciebie odpowiednie oraz podpowiem, po jakie preparaty najlepiej sięgać.

W trosce o swoich klientów wprowadzam elastyczne godziny, a dodatkowym udogodnieniem jest możliwość szybkiej rezerwacji terminu i konkretnego zabiegu, wybierając go z listy poniżej.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia Kosmetykomanii oraz skorzystania z profesjonalnych zabiegów, które przywrócą zdrowie i blask Twojej cery.

Kosmetykomania to gabinet, który znajdziesz w Toruniu przy ul. Kwiatowej 49-51!

Zespół

Magdalena Krasowska
Magdalena Krasowska

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.