Kosmetyka Profesjonalna

ul.Zgoda 3, 81-361 Gdynia

Każda kobieta marzy o nieskazitelnej cerze, promiennym wyglądzie i zdrowej, jędrnej skórze. Dlaczego nie zamienić marzeń na całkiem realną rzeczywistość? Przestań marzyć, zacznij działać. Dobra kondycja Twojej skóry jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy mądrze połączyć odpowiednią codzienną pielęgnację z dobrze dobranymi do Twoich indywidualnych wymagań zabiegami w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Źródłem sukcesu jest też znalezienie zawodowego kosmetologa, który będzie asystował Ci w trosce o wygląd, doradzał korzystne sposoby pielęgnacji i stanie się powiernikiem Twojej urody.

Poznaj Joannę Kozikowską – pasjonatkę kosmetyki i kosmetologii, znawcę urodowych trendów i profesjonalistkę w każdym calu. Sprawdź jej gdyński gabinet na ul. Zgoda 3 i przekonaj się jak znakomite efekty możesz osiągnąć dzięki dobrej relacji z zaufanym specjalistą branży kosmetycznej. Pozwól jej zaopiekować się Twoim wyglądem i poznaj komfort, jaki daje świadomość, że Twoja skóra jest pod dobrą opieką.

Gabinet Joanny Kozikowskiej wyróżnia całkowicie zindywidualizowana oferta, przygotowywana konkretnie dla Ciebie i wspólnie z Tobą aktualizowana podczas kolejnych wizyt. Kameralna, wręcz intymna atmosfera spotkania pozwala na osiągnięcie pełni sukcesu i przekłada się na realne korzyści dla Twojego wyglądu. Za każdym razem możesz być pewna najwyższej jakości zastosowanych preparatów, precyzji wykonania i pełni bezpieczeństwa. Zapraszamy.

Zespół

Employee default
Joanna Kozikowska

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych
  • Przyjazne dla dzieci
  • Internet (Wi-Fi)
  • System komentarzy
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.