Kosmetyka Na Wzgórzu - Opinie

Długa 55, 41-935 Bytom
3.8
4 opinie

Opinie

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo profesjonalnie. Nowoczesny sprzęt, miła obsługa. Zabiegi w tym gabinecie to prawdziwy relaks i przyjemność. Poza tym z super efektem:)

 • EW
  3.0
  niezweryfikowany

  A ja jestem ciekawa jak wygląda sprawa z depilacją laserową w tym gabinecie. Czy może ktoś polecic? To, że nie potrafią malować, to juz wiem, ale moze przynajmniej skutecznie depilują? Ceny zachęcają...

 • AN
  2.0
  niezweryfikowany

  Zdecydowanie odradzam, chyba, że kogoś interesuje makijaż wieczorowy na halloween, bo tak koszmarnego makijażu jeszcze w życiu nie widziałam. Na samym początku spotkania zaznaczyłam, że zależy mi na zamaskowaniu wielu widocznych wyprysków oraz nie zgadzam się na pudry/róże z brokatem (cera mieszana z ogromną tendencją do błyszczenia). Oczywiście świeciłam się jak bombka, a wszelkie wypryski były widoczne niczym lampki choinkowe (zamiast zamaskować, zostały podkreślone). Gdy umawiałam się na wizytę, pani zaproponowała bym poszukała przykładowych zdjęć makijażu. Od samego początku wiedziałam, że nie będę wyglądała jak dziewczyna na zdjęciu, ale sens tkwił w tym by makijaż wyglądał podobnie, a to co ta kobieta zrobiła z moją twarzą nie przypominała niczego co jej pokazałam. Wykazała się brakiem wiedzy, zamiast zmazywać swoje błędy, ona rozcierała je dużym pędzlem na całą moją twarz i sądziła, iż nałożenie na to góry jasnego cienia załatwi całą sprawę, dzięki czemu wyglądałam jakbym miała brudną twarz przez czarny cień. Nawet nie będę opisywać tego jak został on nałożony pod same brwi. Radziłabym zabrać wszelkie czarne kredki z zasięgu jej ręku, bo skończycie z oczami pandy, tak optycznie pomniejszonymi, że nie będzie ich widać. Jednak zdaniem "makijażystki" bardzo jej się podoba, a mój sprzeciw wyraziła chłodnym i upartym stwierdzeniem, że ona by tego nie zmazywała, bo jej się to podoba i już. Miałam ograniczony czas, a zostałam przetrzymana o wiele za długo, na dodatek katastrofa na mojej twarzy nie została dokończona. Każdy pomyśli, że przecież widziałam co robi, otóż nie, dopiero zobaczyłam się w lusterku pod koniec tej makabrycznej wizyty. Gratuluję właścicielce doskonale dobranych, "profesjonalnych" pracowników, którzy opowiadają bzdury na temat makijażu i nie mają o nim żadnego pojęcia. Życzę wielu sukcesów i kompetentnego, wyszkolonego personelu, bo jest im to niezmiernie potrzebne.

 • UL
  5.0
  niezweryfikowany

  Super obsługa, dobra cena. Nowocześnie.