Kosmetyka Glik Danuta - Opinions

Ul. Tadeusza Kościuszki 4, 40-048 Katowice
4.5
2 opinie

Opinie

 • CS
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam już na czterech zabiegach u pani Danuty (mikrodermabrazja) i zawsze wychodzę zadowolona. Moja cera zawsze zostaje prawidłowo przygotowana do zabiegu, sama mikrodermabrazja wykonywana jest z zadziwiającą szczegółowością. Po zabiegu można się odprężyć z maseczką z alg :)
  Jedynie to co już pisał ktoś - pani Danuta reguluje bez pytania brwi i trzeba zaznaczyć by nie zmieniała ich kształtu. Za pierwszym razem za bardzo mi je wyprostowała (nie było wyraźnego łuku w 3/4 długości) przez co zmienia się wyraz twarzy i trudno to potem naprawić bo trzeba odczekać aż odrosną.

 • LU
  4.0
  niezweryfikowany

  Zabieg przeprowadzony profesjonalnie (mikrodermabrazja), nawet na wyrost - drobne zabiegi poza ten, na który przyszłam. Byłam w 110% zadowolona wychodząc z salonu. Jednak Pani kosmetyczka lekko wyregulowała mi również brwi (gratis). Kilka razy skubnęła, myślałam, że je lekko wyrównała. Wychodząc z gabinetu spojrzałam tylko na prawą, lewa zakryta grzywką. Po powrocie do domu szok - nie mam pół lewej brwi! Plus za zabieg, na który przyszłam, minus za nadgorliwość i regulację brwi - teraz mam 1,5 brwi........