Zabiegi na twarz Warszawa Włochy

369 wyników

Salon kosmetyczny Och Beauty

Kosmetyczka

Kaliska 23/1, 02-316 Warszawa
5.0
284 opinie

Jestem bardzo zadowolona z usługi - na tyle, że będąc w salonie domówiłam jeszcze dwie dodatkowe usługi. Dziewczyny super sympatyczne i profesjonalne, a same usługi wykonane perfekcyjne. To będzie już moje miejsce.

Fryzma & Kosma

Kosmetyczka

Bruna 34, 02-523 Warszawa
5.0
699 opinii

Bardzo dziękuję Pani Irenie, że pokazała mi, że z moimi włosami, można zrobić coś nowego, że umiała fachowo doradzić i zaproponować kompletną zmianę. Jestem zadowolona z fryzury i koloryzacji.

Klinika Młodości Blanka Pawłowska

Kosmetyczka

ul. Cybernetyki 4A lok U3, 02-677 Warszawa
4.9
723 opinie

Jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu wykonanego przez pania Blankę pawłowską i konsultacji pani kosmetolog Katarzyny Przyborek. Polecam skorzystanie z uslug Kliniki Mlodości Blanki Pawłowskiej zarówno ze względu na profesjonalne i pelne zyczliwosci podejście do klienta.

nails place

Kosmetyczka

Aleksandra Prystora 4 lok. U6, 02-497 Warszawa
5.0
112 opinii

Cenię sobie jak ktoś profesjonalnie i perfekcyjnie wykonuje swoją pracę. Umie korzystać z wiedzy i doświadczenia, jest dobry w tym co robi. Lubię czuć, że ktoś wykonuje swoje usługi z elastycznością, która jest dla mnie dobra i z dbałością o mnie. Tak widzę Panią Agnieszkę. Polecam.

YASUMI Janki - Instytut Zdrowia i Urody

Kosmetyczka

Mszczonowska 3, 05-090 Janki
5.0
56 opinii

Miłe środowisko, bardzo dyskretny wystrój wskazujący na dbałość o detale i czystość. Drobiazgi - jednorazowe ręczniki frotte w łazienkach - ujmujące. Obsługa miła i dyskretna, doradzająca ale nie nachalna. Świetne kosmetyki - możliwość zakupu- w dobrych cenach.

Gabinet Kosmetyczno - Podologiczny Paulina

Kosmetyczka

Chrościckiego 20/U2, 02-421 Warszawa
5.0
45 opinii

Fantastyczna obsługa! Zabieg wykonany profesjonalnie i bezboleśnie. Bardzo dokładnie opracowane paznokcie. Polecam wszystkim! Ja na pewno jeszcze odwiedzę ten salon.

Femmed Klinika Dr Potembska-Eberhardt

Kosmetyczka

Karola Chodkiewicza 7 lok. U3, 02-593 Warszawa
5.0
36 opinii

Jestem dzień po zabiegu i na jego pełną ocenę trzeba jeszcze poczekać kilka tygodni, natomiast samo przeprowadzenie zabiegu oceniam bardzo wysoko, był wykonany profesjonalnie i bezboleśnie. Pani doktor przesympatyczna o dużej kulturze dzięki czemu stres maksymalnie zminimalizowany. Serdecznie dziękuję .

Klinika Supernova

Kosmetyczka

Biały Kamień 5B, 02-593 Warszawa
4.9
28 opinii

To na razie mój pierwszy zabieg z serii, ale już spełnił moje oczekiwania i czekam z niecierpliwością na kolejne spotkania. Bardzo dziękuję za dokładne wytłumaczenie idei zabiegu, poszczególnych etapów, za staranność i miłą atmosferę.

Nails&Body

Kosmetyczka

ul.Jana Kazimierza 49/U11, 01-267 Warszawa
5.0
14 opinii

Nasz salon powstał z myślą o Tobie. Tworzymy wyjątkowe miejsce o niepowtarzalnym klimacie, które zapewni Ci poczucie luksusu i relaks. Już od progu naszego salonu staramy się umilić Tobie spędzony u nas czas. Każdy uśmiechnięty i zadowolony klient to dla nas najlepsza nagroda! Nasz zgrany