Przejdź do głównej zawartości

Zabiegi na twarz Szczecin

AESTHETIC Justyna Grondke-Trąbska - zarezerwuj wizytę

AESTHETIC Justyna Grondke-Trąbska

Kosmetyczka

Ul. Panieńska 46/3, 70-535 Szczecin
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Wszystko na najwyższym poziomie! Zachowanie największych norm zabezpieczeń przed Covit-19! Sterylnie czysto!Usługa perfekcyjna od prawie 10 lat!Girąco polecam!profesjonalizm,atmosfera,satysfakcja,sterylna czystość ,nowoczesne wnętrze to główne cechy dla ,których korzystach od prawie 10 lat!

YASUMI SZCZECIN - zarezerwuj wizytę

YASUMI SZCZECIN

Kosmetyczka

Staromłyńska 19, 70-652 Szczecin
4.99
Bezpieczny salon

Skóra została precyzyjnie oczyszczona, jestem bardzo zadowolona. Pani Judyta jest kompetentna i sympatyczna, za każdym razem informuje, co robi i czego można się spodziewać. Polecam! :)

Strefa Kosmetologii Profesjonalnej  - zarezerwuj wizytę

Strefa Kosmetologii Profesjonalnej

Kosmetyczka

Pomarańczowa 1, 70-781 Szczecin
4.99
Bezpieczny salon

Jestem zachwycona ! Pięknie dobrany kształt. Henna utrzymywała się na włoskach 3 tyg! A na skórze prawie 2! Pani Ela jest przesympatyczna i niezwykle profesjonalna. Całym sercem polecam :)

DepiLab - zarezerwuj wizytę

DepiLab

Kosmetyczka

ul. Kaszubska 52, 70-226 Szczecin

Jestem bardzo zadowolona z usługi wykonanej w salonie. Bardzo profesjonalne podejście, przemiła atmosfera. Pani Kamila to właściwa osoba na właściwym miejscu ! :) Zabieg można powiedzieć, że przyjemny a nie bolesny ! :) Jestem zachwycona, czekam na pierwsze efekty i nie mogę doczekać się kolejnych wizyt !

Vessna gabinet kosmetyczny Paulina Ostrowska - zarezerwuj wizytę

Vessna gabinet kosmetyczny Paulina Ostrowska

Kosmetyczka

5 Lipca 36 a / u2, 70-375 Szczecin
Bezpieczny salon
Sprzedaż produktów

Miła atmosfera, zawsze z uśmiechem byłam witana. Profesjonalne podejście do każdego skórnego problemu, wiedza dotycząca wykonywania zabiegów jest na bardzo wysokim poziomie. Wykonanie permanentnego brwi - wytłumaczone krok po kroku i zadowalającym efektem. Polecam każdemu !