Oczyszczanie twarzy Warszawa Targówek

Klinika EDITH MEDICA

Kosmetyczka

Opolska 25 m.2, 05-270 Marki
4.9
94 opinie

Moja przesuszona twarz po letnich wyjazdach błagała o ukojenie. Znalazłam gabinet Edith Medica i to był strzał w 10!!!! Idealnie dopasowany zabieg sprawił, że moja przesuszona skóra krzyczy już tylko JESZCZE JESZCZE! Wspaniałe miejsce, o cudownym klimacie... Będę wracać!

Fajnygabinet.pl

Kosmetyczka

Piłsudskiego 111/58, 05-091 Ząbki
5.0
28 opinii

Doskonała, najwyższej klasy jakość usługi, wspaniały relaks podczas zabiegu, cudowny masaż twarzy, delikatnie i skutecznie wykonane czyszczenie manualne, do tego z pilingiem kawitacyjnym i maską. Dwie godziny luksusu, naprawdę. Niesamowity efekt - skóra oczyszczona, promienna, jasna. Polecam każdej Pani.

Salony z podobnych kategorii

Beauty Duty - Klinika Estetyki Ciała

Kosmetyczka

Ludwika Kondratowicza 18 lok. 411, 03-285 Warszawa
5.0
512 opinii

Jestem zadowolona z zabiegu, skóra miękka, świeża, Pani Angelika wspaniała osoba, czekam na kolejną wizytę :-). Niestety godzina mi się nie zgadza, weszłam o czasie, lecz wyszłam 16.15 a nie o 16.50, tak więc zastanawiam się czy jednak jak na dwa zabiegi nie odbyło się wszystko za szybko.

Salon Velure

Kosmetyczka

Rembielińska 10, 03-343 Warszawa
0.0
Brak opinii

Jesteśmy salonem z 12 letnim starzem jednak bardzo nowoczesnym i z młody, zdolnym i ambitnym zespołem. Specjalizujemy się w paznokciach, profesjonalnej kosmetyce twarzy i ciała oraz makijażu permanentnym. Velure to miejsce, gdzie z pasją tworzymy… piękno. Nowoczesne, eleganckie wnętrze,

Salony z tej samej miejscowości