Oczyszczanie twarzy Warszawa Centrum

NEWLOOK's Institute

Kosmetyczka

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 5, 00-362 Warszawa
5.0
1424 opinie

Pani Ola jest znakomitą specjalistką i niezwykle empatyczną osobą, dzięki czemu nawet mało przyjemny zabieg kosmetyczny jest okazją do relaksu. Potrafi doradzić, ale nie narzuca swojej opinii. Salon zapewnia klientkom komfortowe warunki: dobrze urządzone gabinety, dobry sprzęt, relaksująca muzykę w tle.

Bezpieczna Kosmetyka Agnieszka Mienik

Kosmetyczka

Dzielna 60, 01-029 Warszawa
4.9
564 opinie

Oczyszczanie było bardzo dokładne, skóra nie jest w ogóle podrażniona po oczyszczaniu, jest gładka i delikatna, a zaczerwienienia na policzkach znacznie się zmniejszyły. W dodatku atmosfera w salonie naprawdę miła i przyjemna, a panią kosmetolog cechuje pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam!

Jolanta Dąbrowska Instytut Urody

Kosmetyczka

Poznańska14/12, 00-680 Warszawa
5.0
240 opinii

Przyjemny peeling kawitacyjny, idealny dla cery delikatnej, naczynkowej. Po zabiegu twarz wygląda na wypoczętą, odżywioną, nawilżoną. Jola to przemiła i jednocześnie profesjonalna kosmetolog. Zawsze dobiera zabiegi do stanu skóry i rodzaju cery. Polecam!

So Pretty

Kosmetyczka

Koszykowa 59 lok. 25, 00-660 Warszawa
5.0
113 opinii

Manualne oczyszczanie twarzy oceniam na 5,0. Wizyta w salonie przebiegła bez zastrzeżeń. Zabieg wykonany delikatnie, poszczególne etapy zabiegu omówione, wiedziałam, co po czym następuje i jaka może być reakcja mojej twarzy. Dostałam także instrukcję jak pielęgnować skórę po zabiegu oraz próbki kremu do domu. Na pewno tutaj wrócę:) Dziękuję!

Salon fryzjersko-kosmetyczny Rozczochrany Harry

Kosmetyczka

Sokołowska 11 lok u2, 01-142 Warszawa
5.0
38 opinii

Pierwszy raz w życiu po wyjściu z salonu jestem zadowolona ze wszystkiego: jakości obsługi (szybko, profesjonalnie) i przyjemnej atmosfery, która sprawia, że chętnie wrócę do tego salonu 😉 Dziękuję Pani Magdzie za przyjemną obsługę, ogarnięcie długich rozbrykanych włosów i kilka cennych porad! Wracam...pewnie "za pół roku" 😁

Elle Clinic

Kosmetyczka

Al. Bohaterów Września 22 lok 4, 02-389 Warszawa
4.9
125 opinii

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Czułam, że powierzam twarz osobie, która wie co należy zrobić, aby mi pomóc, która rzetelnie doradza. Przyjemny zabieg, po którym od razu odczuwałam działanie tlenu. Dziękuje i serdecznie polecam.

Klinika Piękna Essence

Kosmetyczka

Hoża 43/49, 00-681 Warszawa
4.9
273 opinie

Zabieg przeprowadzony świetnie! Ja jestem bardzo zadowolona, Pani Iga bardzo się starała żeby zabieg należący raczej do tych średnio przyjemnych upłynął bardzo miło. Na pewno kiedyś jeszcze zajrzę ;)