Oczyszczanie twarzy Warszawa Bemowo

Salon fryzjersko-kosmetyczny Rozczochrany Harry

Kosmetyczka

Sokołowska 11 lok u2, 01-142 Warszawa
5.0
38 opinii

Pierwszy raz w życiu po wyjściu z salonu jestem zadowolona ze wszystkiego: jakości obsługi (szybko, profesjonalnie) i przyjemnej atmosfery, która sprawia, że chętnie wrócę do tego salonu 😉 Dziękuję Pani Magdzie za przyjemną obsługę, ogarnięcie długich rozbrykanych włosów i kilka cennych porad! Wracam...pewnie "za pół roku" 😁

Elle Clinic

Kosmetyczka

Al. Bohaterów Września 22 lok 4, 02-389 Warszawa
4.9
125 opinii

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Czułam, że powierzam twarz osobie, która wie co należy zrobić, aby mi pomóc, która rzetelnie doradza. Przyjemny zabieg, po którym od razu odczuwałam działanie tlenu. Dziękuje i serdecznie polecam.

YASUMI MEDESTETIC WARSZAWA BEMOWO

Kosmetyczka

Górczewska 200B lok U5, 01-858 Warszawa
4.9
30 opinii

Bardzo miła atmosfera, przyjazny i kompetentny personel oraz zabieg wykonany z ogromną delikatnością przez Panią Monikę sprawiły, że poczułam się niesamowicie odprężona. Usłyszałam odpowiedzi na wiele nurtujących mnie pytań a cera już po jednym zabiegu wygląda zdecydowanie lepiej. Szczerze polecam! 🙂

Skin Therapy

Kosmetyczka

Wólczyńska 57, 01-908 Warszawa
4.9
89 opinii

Przedświąteczny pedicure jak zawsze bez zarzutu - dokładny i piękny. Nowy zabieg bb glow zupełnie bezbolesny, świetny efekt rozświetlonej skóry, wyrównany kolor i zakrycie zaczerwienień i worków pod oczami. Na codzień wystarczy przypudrować nos i można zrezygnować z podkładu. Na pewno jeszcze skorzystam.

Salon Urody Lili

Kosmetyczka

Krępowieckiego 10, 01-456 Warszawa
4.9
35 opinii

Nie wiem czy kiedykolwiek wcześniej wyszłam tak zadowolona od fryzjera. Pani Mariola to ktoś, kto na tym co robi zna się doskonale. Zarówno doradziła jak i wykonała usługę lepiej niż byłam sobie to w stanie wyobrazić. Cudowna kobieta, wrócę na pewno nie raz. P.S. Dziękuję jeszcze raz!

Nails&Body

Kosmetyczka

ul.Jana Kazimierza 49/U11, 01-267 Warszawa
5.0
21 opinii

Jestem bardzo zadowolona z usług wykonanych w salonie. Zabiegi wykonane bardzo profesjonalnie, starannie i dokładnie, można odnieść wrażenie jakby Panie robiły to tak, jak dla siebie. W dodatku obsługa jest bardzo sympatyczna, pomocna i daje praktyczne rady. Polecam i to bardzo!