Oczyszczanie twarzy Kraków Stare Miasto

TomaszaSPA

Kosmetyczka

Św.Tomasza24/9, 31-027 Kraków
4.8
72 opinie

Jestem bardzo zadowolona z hybryd wykonywanych przez Panią Celinę- trzymają się minimum 15 dni, często do 3 tygodni. Zabieg jest zawsze punktualnie, nie ma żadnych opóźnień, Pani działa bardzo sprawnie, jest miła atmosfera, sprzyja odprężeniu po pracy :) Naprawdę wszystko na medal! Z całego serca polecam!

Salony z podobnych kategorii

Hardcore Tattoo

Kosmetyczka

Sławkowska 12, 31-019 Kraków
5.0
2 opinie

„Od tatuaży i od muzyki uzależniasz się jak od narkotyku. Jeżeli w coś wierzysz, jeżeli czymś żyjesz, to w końcu się tym stajesz.” (Vinnie Stigma, Agnostic Front) Pomysł na otworzenie studia tatuażu zrodził się w naszych głowach w 2008 r., kiedy uruchamialiśmy portal muzyczno-tatuatorsk

Salony z tej samej miejscowości

Claudius Hair Treser Academy

Fryzjer

Floriańska 18/3, 31-021 Kraków
5.0
104 opinie

"Petarda oferta", że tak zacytuję po moim fryzjerze ;) chodzę do Michała lub Irka, w zależności jak mi termin pasuje, obaj są świetni w swoich fachu. Tym razem kolorem moich włosów zajął się Irek i wyszło super. Polecam i sama na pewno wrócę jeszcze nie raz :)

HAIR ME UP

Fryzjer

Grodzka 42, 31-044 Kraków
5.0
35 opinii

Z Anyą jest zawsze na 5! Cudowna osoba z super doświadczeniem i gustem; chodzę do niej od lat! A nowy salon jest baaaardzo fajnie urządzonym, przyjemnym miejscem! Najwyższa jakość produktów i usług: dziś znów wyszłam bardzo zadowolona z pięknie dobranym i odświeżonym kolorem.

Salony bez rezerwacji online

Natalia - salom Maniewski Kraków

Kosmetyczka

Rynek Główny 13 , 31-007 Kraków
5.0
2 opinie
niezweryfikowany

Bardzo polecam ten salon, maja bardzo profesjonalne podejście do klienta, zawsze wychodzę zadowolona. Przeniosłam się z innego saonu kosmetycznego do salonu Maniewski , z polecenia mojej przyjaciółki. Czasami nawet na uzupełnianie chodzę co 2 miesiące , ponieważ rzęski trzymają się doskonal