Oczyszczanie twarzy Gdańsk

KASHMIR SPA Malwina Markowska

KASHMIR SPA Malwina Markowska

Kosmetyczka

Lawendowe Wzgórze 16/1u, 80-175 Gdańsk

Miła, konkretna i kompetentna obsługa to z pewnością plusy tego salonu. Podczas zabiegu na twarz mimo, że nie należał do najprzyjemniejszych czułam się zrelaksowana. Pani potrafiła doradzić, ocenić stan mojej skóry i dobrać inne odpowiednie mam nadzieję zabiegi.. dzięki czemu zostanę stałą klientką tego salonu.

Laboratorium Urody

Laboratorium Urody

Kosmetyczka

Zeusa 82, 80-180 Kowale

Profesjonalizm, kompetencja, niezwykłe podejście do Klienta, ogromna wiedza ale przede wszystkim indywidualne podejście do Klienta, to tylko kilka z licznych cech Aliny. Wizyty u Ciebie to czysta przyjemność a oczyszczanie wodorowe to strzał w 10!

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody

Kosmetyczka

Myśliwska 17A, 80-126 Gdańsk

Skórka została starannie oczyszczona. Dodatkowo Pani Paulina chętnie odpowiedziała na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji skóry twarzy oraz doradziła jakie stosować kosmetyki. Serdecznie polecam!

Mała Klinika

Mała Klinika

Kosmetyczka

ul. Malczewskiego 51, 80-107 Gdańsk

Pani Alicja wg mnie jest liderką zespołu Małej Kliniki. Nie tylko perfekcyjna, staranna, empatyczna, to jeszcze zapamiętuje klientki i np. w moim przypadku bez moich sugestii pamiętała, że henna ma być delikatna a rozszerzone naczyńka sugerują delikatny AquaPeel H2. Panią Alicje polecam!

wSPAniale

wSPAniale

Kosmetyczka

Franciszka Rakoczego, 9/U10, 80-288 Gdańsk
5.0

Regularnie korzytam z usług wSPAniale i jestem bardzo zadowolona ze staranności z jaką wynywane są zabiegi i profesjonalizmu Pań kosmetyczek. Do tego lokal jest estetycznie urządzony, czysty. Polecam to miejsce każdemu :) Szczególne podziękowania dla Darii. Brawo za pomysł wsparcia Schroniska !!!

Cosmetica studio urody

Cosmetica studio urody

Kosmetyczka

Aleja Jana Pawła 4D/1, 80-462 Gdańsk
5.0

Byłam pierwszy raz w tym salonie i spotkałam się z przemiłą oraz profesjonalną obsługą. Usługa wykonana sprawnie, przy miłej rozmowie. Salon jest czysty, przytulny. Widać, że Panie dbają o sprzęt, który jest nowy. Wszystko na plus :)