Mezoporacja twarz Wrocław

684 wyniki

Klinika Zdrowia i Urody Profesja

Zabiegi na twarz

Mielecka 3, 53-401 Wrocław
5.0
83 opinie

Pani Martyna jest miłą osobą, przed wykonaniem zabiegu przeprowadziła wywiad stanu zdrowia. Zabieg był przeprowadzony w sposób delikatny i dokładny. Jestem bardzo zadowolony z efektu zabiegu. Na inne zabiegi będę przychodzić tylko do Pani Martyny.

Salony z podobnych kategorii

MAGIA DLA CIAŁA

Zabiegi na twarz

Wysoka, Brzozowa 2/7, 52-200 Wrocław
5.0
1270 opinii

Profesjonalne zabiegi kosmetyczne wykonane na dobrych produktach po prostu dają efekt już od pierwszego razu. Bardzo Was cenię również za atmosferę. Każda wizyta jest przyjemnością a obsługa i otocznie sprawia, że czas spędzony w Magii jest jak spotkanie z najlepszą przyjaciółką przy kawie.

Easy Waxing

Zabiegi na twarz

Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław
4.9
4985 opinii

Dzięki Pani Martynie zabieg był przeprowadzony w bardzo miłej, spokojnej i troskliwej atmosferze. (: Wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone a moje liczne pytania zyskały zawsze cenną odpowiedź. Jestem zachwycona, a moja skóra twarzy nigdy nie była tak piękna, gładka i dopieszczona. (:

Instytut Urody Fantastic Body

Zabiegi na twarz

Legnicka 72, 54-206 Wrocław
5.0
1158 opinii

Pani Natalia zajela sie mna baaaardzo profesjonalnie! Zanim przystapila do zabiegu szczegolowo wyjasnila zasady zabiegu I jakich produktow uzywa. Widac,ze Pani Natalia wykonyje swoja prace z pasja 😊Jestem bardzo zadowolana z dzisiejszej wizyty I z czystym sumiemiem polecam Pania Natalie.

Green Tea Spa

Zabiegi na twarz

Terenowa 66a, 52-231 Wrocław
5.0
503 opinie

Niesamowity klimat, Panie mega pomocne i reponsywne na potrzeby. Świetnie wykonane zabiegi, czułam się tam wyjątkowo. Zabiegi dobrane unikatowo pod moje potrzeby. Eksta. Polecam serdecznie! Miła i aprzytulna atmosfera, wróciłam stamtąd wypoczęta, zrelaxowana i zdecydowanie wrócę po więcej! :)

Aden Salon

Zabiegi na twarz

Zygmunta Krasińskiego 15A/1, 50-401 Wrocław
5.0
762 opinie

Obsługa pierwsza klasa bardzo sympatryczna, czułam się komfortowo. Zabieg (laserowy peeling węglowy) wykonany profesjonalnie, całkiem przyjemny i już za pierwszym razem widać było efekty. Nieinwazyjny. Gorąco polecam i kiedy zakończę serię ww.zabiegów na pewno skorzystam z innych. Pozdrawiam.

Sylia Beauty Salon

Zabiegi na twarz

Kaszubska 15/U5, 50-214 Wrocław
5.0
417 opinii

Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze a Pani Sylwia uraczyła mnie sporą wiedzą i profesjonalizmem. Ze względu na wykonywany swego czasu zawód bywałam w wielu salonach kosmetycznych i już wiem, że Sylia Beauty Salon najpewniej stanie się moim ulubionym beauty miejscem na mapie Wrocławia.

SiSi CARE

Zabiegi na twarz

Wysoka, Brzozowa 24, 52-200 Wrocław
5.0
392 opinie

Zabieg oczyścił i odświeżył skórę twarzy a na zakończenie masaż. Można powiedzieć ach....... To uczucie, którego nie da się opisać. Pozwala na pełen relaks, odnowę skóry ale także na wyciszenie myśli. Ręce Pani Kasi są cudowne i delikatne. To niezapomniane uczucie dla skóry i umysłu.

Hair Studio Balcerak

Zabiegi na twarz

Kościuszki 117, 50-441 Wrocław
4.9
123 opinie

Miałam przyjemność dziś odwiedzić salon Hair Studio Balcerak. Pan Maciej M. zajął się mną w bardzo prosfesjonalny sposób. Pełna informacja przed wykonaniem usługi. Dostosowana do moich potrzeb jak i samych włosów. Finalnie zostało wykonane samo strzyżenie plus styling. Szczerze polecam. Napewno wrócę.

Instytut Urody Beauty92

Zabiegi na twarz

Krzycka 92BCD, 53-020 Wrocław
5.0
336 opinii

Zabieg delikatny. Pani Patrycja doradziła co będzie dla mnie najlepsze. Henna wykonana w pełni profesjonalnie, nic nie wpadło do oka co się u innych kosmetyczek często zdarza;)

Royal Studio

Zabiegi na twarz

Główna 54a, 54-061 Wrocław
5.0
105 opinii

Fryzura modelowana przez Panią Sylwię "trzyma się" idealnie aż do kolejnego mycia głowy, nigdy nie jest "przyklapnięta" ale też nie nadmiernie sztucznie natapirowana, wygląda super naturalnie. Myję głowę co 4-5 dni i po modelowaniu przez Panią Sylwię codziennie wstaję rano w ogóle nie potargana, tak jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego.