Mezoporacja twarz Kraków Czyżyny

PazuMalu Czyżyny

Kosmetyczka

Bolesława Orlińskiego 3 Lu 7, 31-877 Kraków
4.9
396 opinii

Buzia po zabiegu jest niesamowicie gładka i widocznie oczyszczona! Depilacja bardzo dokładna, efekt gładkich nóg utrzymywał się ponad miesiąc. Natomiast rzęsy u Anastazji- Mistrzostwo! :) Super atmosfera i profesjonalne podejście do klienta. Polecam!

NovaJa

Kosmetyczka

Os. Wysokie 22B, 31-820 Kraków
5.0
143 opinie

Gorąco polecam zabieg Carbo CO2 :) Do gabinetu wchodzi się z buzią zmęczoną po całym tygodniu pracy i stresu, a wychodzisz z buzią wyglądającą jak po miesięcznym super urlopie :) :) :) A do tego rewelacyjny dermomasaż, który poza rolą, jaka spełnia daje wytchnienie mięśniom :)

Aquasun

Kosmetyczka

osiedle Szklane Domy 1, 31-972 Kraków
4.9
403 opinie

Pani Agnieszka - od lat "mój człowiek do zadań specjalnych ". Profesjonalizm, ogromna wiedza, umiejętności a jakie poczucie humoru 😀 Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.

KGBeauty

Kosmetyczka

ul. Przewóz 14, 30-716 Kraków
5.0
42 opinie

KGBeauty to wyjątkowe miejsce stworzone dla każdej osoby, która potrzebuje zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. To miejsce, gdzie możecie na chwilę zapomnieć o stresie dnia codziennego, gdzie możecie się zatrzymać i odpocząć, usiąść i porozmawiać. Możecie przyjść na chwilkę lub jak wolic

Twój Kosmetolog Aleksandra Wawro -Stalowe Magnolie Beauty Clinic Wawro&Chudzik

Kosmetyczka

Osiedle Dywizjonu 303 62b, 31-865 Kraków
5.0
30 opinii

Pani Aleksandra bardzo przyjaźnie podeszła do nowej klientki, profesjonalnie wykonała zabieg, wszystko objaśniła i poleciła kosmetyki do codziennego stosowania. Na pewno umówię się na następną wizytę.