Mezoporacja szyja i dekolt Warszawa Mokotów

Salony z podobnych kategorii

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Kosmetyczka

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa
5.0
252 opinie

Naprawdę najlepsi. Byłam pewna, że nie mogę robić sobie hybrydy. Dotychczas w innych salonach każdy zabieg kończył się "papierowymi" paznokciami. Trafiłam w końcu do Mawawo i mam długie, twarde pazury z doskonale utrzymująca się hybryda nawet 3-4 tyg!

Ce-Ce Beauty Clinic

Ce-Ce Beauty Clinic

Kosmetyczka

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
16096 opinii

Na każdej wizycie u Pani Ewy czuję, że jestem w absolutnie profesjonalnych rękach: trafna, profesjonalna diagnoza, dobór zabiegu i rekomendacje na przyszłość, pomoc w doborze kosmetyków - i tego właśnie mi potrzeba.

Esti Life

Esti Life

Kosmetyczka

ul. Bergamotki, 4, 02-758 Warszawa
5.0
251 opinii

Zabiegi proponowane mi przez panią Adę zawsze trafiają w 10. Dzięki holistycznemu planu terapii, który zrobiłyśmy na 1 wizycie, wszystkie zabiegi łączą się ze sobą i dają wspaniały efekt. A depilacja Lycon -nos- to moje najnowsze odkrycie ;)

Clarins Beauty Spa

Clarins Beauty Spa

Kosmetyczka

Podchorążych 83, 00-722 Warszawa
5.0
309 opinii

Odpoczynek zaczynam, kiedy przekroczę próg Salonu Clarins Beauty Spa. Obowiązkowo co najmniej raz w miesiącu. Uwielbiam. Wszystko jest na swoim miejscu. Zadbano o każdy szczegół. A ja czuję się zaopiekowana na tyle, na ile jest to potrzebne. Idealnie.

Studio Piękna Eko MOKOTÓW

Studio Piękna Eko MOKOTÓW

Kosmetyczka

Konstruktorska 10B lok. U5, 02-673 Warszawa
5.0
154 opinie

Bardzo profesjonalnie wykonany zabieg pedicure i manicure, efekt jest piękny.Narzędzia stosowane do zabiegu są wszystkie sterylizowane w autoklawie, a jako gratis do wizyty usłyszałam sporo porad dotyczących pielęgnacji stop. Dodam tez ze Pani Justyna Molik-Opolska to osoba przesympatyczna,serdecznie polecam :)

Homemade Lashes

Homemade Lashes

Kosmetyczka

Batalionu AK Bałtyk 5 lok. U3 , 00-713 Warszawa
5.0
128 opinii

Jestem niesamowicie zadowolona z powiększania ust w tym salonie! Taki zabieg wykonywałam już trzeci raz, ale po raz pierwszy tutaj. Moje usta zyskały zupełnie nowy kształt, właśnie taki jakiego oczekiwałam, na dodatek zabieg był wyjątkowo bezbolesny! Na pewno wrócę i polecam każdemu!

Victoria Studio

Victoria Studio

Kosmetyczka

Konstancińska, 2, u-22, 02-942 Warszawa
4.9
45 opinii

I’m attending the salon for 1,5 years already, and I’m very impressed by quality - always at highest level, hybrid (gel) manicure remains tidy for 3 weeks! - I could not find such a high quality anywhere else. Big choice of colours, girls know my beloved colors, and always keep in mind all my specific requests.