Przejdź do głównej zawartości

Mezoporacja dekolt Kraków Stare Miasto

Płatności online
Bezpieczny salon
ThaiBali - zarezerwuj wizytę

ThaiBali

Kosmetyczka

ul. Floriańska 36, 31-021 Kraków
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Amazing! Isthi is simply great, I'm a new person after the massage. The atmosphere is just perfect for relaxation, the staff very professional, overall a great experience. Trully reccomend!

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
ConsensusMED dr Jasiewicz - zarezerwuj wizytę

ConsensusMED dr Jasiewicz

Kosmetyczka

pl. Szczepański, 3, 31-011 Kraków
4.94

ConsensusMED Instytut Piękna dr Jasiewicz już od 1999 roku świadczy usługi medycyny estetycznej, chirurgii laserowej i dermatochirurgii. Od 2018 roku zakres usług został poszerzony o medycynę regeneracyjną, przeciwstarzeniową, profilaktykę zdrowotną, chirurgię plastyczną i ginekologię estet

Salony z tej samej miejscowości

Płatności online
Bezpieczny salon
Kult Tattoo - zarezerwuj wizytę

Kult Tattoo

Inne

Szpitalna 20-22, 31-024 Kraków
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon

Pełen profesjonalizm. Byłam naprawdę pod wrażeniem i od razu czułam że jestem w dobrych rękach. Dostałam dużo fachowych porad, jak uratować moje niezagojone od dwóch lat przekłucia. Po kilku dniach w tytanowych kolczykach już czują się lepiej ♥ Plus helix super zrobiony. Polecam!

HAIR ME UP - zarezerwuj wizytę

HAIR ME UP

Fryzjer

Grodzka 42, 31-044 Kraków

Jestem MEGA zadowolona z usług Ani Śliwy. Byłam u niej już wielokrotnie i wiem, że robi fantastyczne fale i upięcia, które wytrzymają wszystko jak i super strzyże. Szczególnie po ostatnim strzyżeniu moje włosy codziennie dobrze się układają przy miniumum wysiłku :) Polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
Hardcore Tattoo - zarezerwuj wizytę

Hardcore Tattoo

Kosmetyczka

Sławkowska 12, 31-019 Kraków
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Szybko i bezboleśnie! Przygotowałam się na większy ból przy przebijaniu tragusa a była to dosłownie sekunda. Mega profesjonalnie i delikatnie. Cała pielęgnacja obszernie wytłumaczona. Jak najbardziej polecam!

YOU MAY massage - zarezerwuj wizytę

YOU MAY massage

Masaż

Na Gródku 2/8, 31-028 Kraków
5.0

Wspaniałe klimatyczne miejsce, z niesamowitą właściecielką i jej ekipą! Miejsce, gdzie można w pełni zrelaksować i ciało i umysł. Emilka w niezwykły sposób potrafi stworzyć atmosferę ciepła, przytulności i przede wszystkim niezwykłego odprężenia. Masaż oraz fenomenalna muzyka koją wszystkie zmysły. Polecam z całego serca!

Kraken Barbershop Kraków - zarezerwuj wizytę

Kraken Barbershop Kraków

Barber

Świętego Tomasza 26, 31-027 Kraków
5.0

Szukasz miejsca gdzie zrobią Cię w 15 min bez słowa? To szukaj gdzie indziej :) super miejsce, super atmosfera, cięcie bardzo dobre, broda genialna. Polecam serdecznie. Wiedziałem, że miejsce Damiana musi być dobre i się nie zawiodłem. Do zobaczenia :)

Salony bez rezerwacji online