Mezoporacja dekolt Gdynia

318 wyników

"YES" PRACOWNIA FRYZJERSKA&Barber Shop

Zabiegi na twarz

Przebendowskich 26A, 81-526 Gdynia
5.0
2316 opinii

U Adama jestem drugi raz, gdyż wcześniej korzystałem z usług Alexa i jestem bardzo zadowolony. Adam jest bardzo kontaktowy i już przy pierwszej wizycie trafił w mój gust z propozycją strzyżenia. Ogromny plus za propozycję zmiany fryzury przy drugiej wizycie.

PRESTIGE BEAUTY kosmetyka & spa

Zabiegi na twarz

Gryfa Pomorskiego 79G/6U, 81-572 Gdynia
5.0
785 opinii

Pani Marta jest b.sympatyczna i kompetentna Pani Monika często ratuje mnie od bólu i jest niezwykle rzetelna zawodowo , bywam u niej od kilku lat i zawsze zabiegi przynoszą ulgę i poprawę samopoczucia , jest b.dobra w tym co robi

Salon Urody NOWA

Zabiegi na twarz

Morska 174F , 81-225 Gdynia
4.9
35 opinii

Polecam z czystym sumieniem Panią Olę. Potrafi świetnie doradzić i dobrać fryzurę. W swoim życiu miałam do czynienia z kilkoma fryzjerami, niestety po pierwszym razie już do nich nie wracałam. Wkońcu trafiłam na fryzjerkę, do której zawsze wracam z przyjemnością i zawsze wychodzę zadowolona w 100% :)

BeautifulSkin

Zabiegi na twarz

ul. Świętojańska 57 (wejście od ul. Żwirki i Wigury 5), 81-391 Gdynia
5.0
55 opinii

BeautifulSkin to ogólnopolska sieć gabinetów kosmetycznych specjalizujących się kosmetyce twarzy, fotoepilacji laserowej, która działa na polskim rynku od ponad 17 lat. Gabinety funkcjonują m.in. w Warszawie, Szczecinie, Koninie, Inowrocławiu i Tychach. W Gdyni jesteśmy dla Was od 2012 r

Bay of Beauty - Zatoka Piękna

Zabiegi na twarz

Inżynierska 44, 81-512 Gdynia
5.0
13 opinii

Zabieg na wysokim poziomie. Miła obsługa. Mały minusik za brak relaksacyjnej muzyki podczas zabiegu i głośne dźwięki radia dobiegające z drugiego pomieszczenia i utrudniające odprężenie. Ogólne wrażenia pozytywne.