Mezoporacja dekolt

Mezoporacja dekoltu to skuteczny zabieg dla wszystkich kobiet, które chcą zadbać o swój dekolt, tak aby w porze letniej móc zakładać luźniejsze bluzki. Jest to zabieg przeznaczony dla kobiet w każdym wieku, które chcą cieszyć się zadbanym dekoltem.

Pokaż w mojej okolicy »
Mezoporacja dekolt

Na czym polega zabieg z mezoporacją dekoltu?

Jeśli kobieta chce mieć piękny dekolt powinna zdecydować się na zabieg mezoporacji. Jest to połączenie dwóch nowoczesnych metod, a więc mezoterapii igłowej oraz bezigłowej. Zastosowanie mezoporacji dekoltu jest bardzo duże, mezoporacja może przydać się także przy problemach z przebarwieniami, niedoskonałościami i suchą skórą w okolicach dekoltu. Jest to zabieg, który stosuje się przy wszelkich zmianach skórnych w okolicach dekoltu, przy okazji można dzięki niemu usunąć z takich miejsc przebarwienia i niedoskonałości.

Wskazania do zabiegu mezoporacji dekoltu:

   sucha skóra,    przebarwienia Opinie o mezoporacji dekoltu są bardzo pozytywne, dlatego wiele kobiet decyduje się na taki zabieg. Specjalistka opisuje jak krok po kroku mezoporacja dekoltu przebiega, a następnie przechodzi do realizacji takiego zabiegu kosmetycznego.

Przeciwwskazania do zabiegu mezoporacji:

   nowotwory skóry,    poważne zmiany hormonalne zachodzące w organizmie. Mezoporacja dekoltu - zastosowanie

Zabieg na dekolt stosowany jest przede wszystkim u kobiet, które chcą nawilżyć skórę w tych okolicach. Dodatkowo mezoporacja znajduje zastosowanie u kobiet, które zmagają się z problemami skórnymi i hormonalnymi po karmieniu piersią oraz ciąży. Efekty mezoporacji dekoltu są niesamowite i wcale nie trzeba na nie długo oczekiwać. Skóra jest bardziej elastyczna, a do tego idealnie nawilżona, znikają z niej przebarwienia i niedoskonałości.

Zabieg mezoporacji dekoltu po kroku

Przy zabiegu mezoporacji dekoltu używa się specjalnego urządzenia, które emituje impulsy w głąb skóry w okolicach dekoltu. Impulsy elektryczne odpowiedzialne są za lepsze wchłanianie poszczególnych substancji w głąb skóry. Dzięki temu do skóry przedostają się odpowiednie składniki odżywcze, a zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla pacjentek.

Mezoporacja dekoltu - cena

Ceny mezoporacji dekoltu mogą być zróżnicowane, w zależności od salonu kosmetycznego. Zwykle jest to jednak kwota wahająca się w granicach 200 złotych. Zabieg mezoporacji dekoltu jest bardzo przydatny, jeśli chce się zadbać optymalnie o swój dekolt i cieszyć się w tych okolicach zdrową oraz piękną skórą bez żadnych zanieczyszczeń.