Maska węglowa Warszawa Wilanów

MEDICA SPA

Kosmetyczka

aleja Komisji Edukacji Narodowej 53 lokal U9, 02-797 Warszawa
4.9
1591 opinii

Jestem bardzo zadowolona i zrelaksowana po wizycie w Medical Spa. Niesamowita atmosfera, świetny personel, masaż najlepszy jaki kiedykolwiek miałam. Polecam bardzo, ja na pewno wrócę.

My Beauty Bar

Kosmetyczka

Prymasa Augusta Hlonda 10 lokal U6, 02-972 Warszawa
5.0
76 opinii

Perfekcja to za mało powiedziane. Przy masażu odpłynęłam, był IDEALNY. Pedicure w przyjemnej atmosferze, a co bardzo pomysłowe, na wygodnym fotelu. Dzieki temu traktowalam to jako przyjemność, a nie obowiązkową pielęgnację :D

Angel Style

Kosmetyczka

Wąwozowa 6 lok.10c, 02-796 Warszawa
4.9
105 opinii

Альгинатная маска и массаж лица просто бомба! Моё лицо напитанное и мягкое как у младенца! Персонал приветливый и заботливый, хочу выделить косметолога Алёна - она мастер своего дела!!! Рекомендую!!

Salon Faces

Kosmetyczka

Oś Królewska 18B/U6, 02-972 Warszawa
5.0
65 opinii

Perfekcyjny manicure! 😍 Po błąkaniu się po różnych salonach i wielu rozczarowaniach, chyba wreszcie znalazłam swoje miejsce. Myśle, ze nigdy nie miałam tak pięknie i dokładnie zrobionych paznokci. Polecam i zachęcam! Ja tu zostaje na stałe 🙂

Madiosa nails&beauty

Kosmetyczka

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 53, 02-797 Warszawa
4.9
178 opinii

Malowanie piękne, staranne. Niestety w sobotę już w sobotę na wyjeździe zrobił mi się odprysk, a niestety nie miałam kiedy już przyjść, by go naprawić. Być może wynikało to z tego, że manicure miałam tydzień wcześniej, bo przy poprzednich wizytach nie występowała taka sytuacja. Paznokcie bardzo ładnie pomalowane, wizyta trwała dobrą ilość czasu.

SPA & Beauty Clinique L'échappée Belle

Kosmetyczka

Limanowskiego 11 S, 02-943 Warszawa
5.0
55 opinii

Fantastyczne miejsce, profesjonalna obsługa, super wygodne łóżko i do tego najnowocześniejszy sprzęt- to cudowna mieszanka Lechappebeelle! No i oczywiście skuteczność- moje ciało odzyskuje jędrność i kształty po ciąży! Ja na pewno wrócę;) Polecam!