Maska węglowa Warszawa

3593 wyniki

Her Eyes Studio

Zabiegi na twarz

Hoża 41/22, 00-681 Warszawa
4.9
308 opinii

Brwi super zrobione ! Jestem zadowolona bo mam pozostałości po makijażu permanentnym a Pani starała się dobrać stylizacje tak aby przykryć te niedoskonałości :) doradziła tez co dalej robić aby brwi były piękne :) wrócę jeszcze z pewnością :)

NEWLOOK's Institute

Zabiegi na twarz

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 5, 00-362 Warszawa
5.0
1225 opinii

Pani Ola jest znakomitą specjalistką i niezwykle empatyczną osobą, dzięki czemu nawet mało przyjemny zabieg kosmetyczny jest okazją do relaksu. Potrafi doradzić, ale nie narzuca swojej opinii. Salon zapewnia klientkom komfortowe warunki: dobrze urządzone gabinety, dobry sprzęt, relaksująca muzykę w tle.

Salon Gnatyshyn - Pasaż Ursynowski

Zabiegi na twarz

pasaż Ursynowski 9, 02-784 Warszawa
4.9
1964 opinie

Zazwyczaj chodziłem do Vitalija, ale go nie było, więc przypadkowo trafiłem do Konstantina. Wszystko robił wolniej, ale dokładniej. Zdziwiło mnie to, że nie pytał czy dobrze, czy tak jest ok, czy może krócej itd. Ale jakby zapytał to bym nie miał uwag, akurat było ok, efekt końcowy bardzo dobry.

Kosmetologia ESTETI-MED

Zabiegi na twarz

Ogrodowa 7, 00-893 Warszawa
5.0
768 opinii

Pani Adrianna bardzo profesjonalnie podeszła do zabiegu szczegółowo omawiając na czym będzie on polegał i w jaki sposób poszczególne składniki zadziałają na skórę. Zabieg wykonany był niezwykle starannie i dokładnie a sam salon estetyczny i przyjazny klientowi.

Studio Urody Beauty Room

Zabiegi na twarz

Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa
5.0
214 opinii

Jak zwykle Pani Ania i jej cudowne dłonie wykonały doskonaly zabieg:) Relaks od momentu spojrzenia na piękny uśmiech Pani Ani... potem było jeszcze lepiej:) zabieg "dopieścił"mnie fizycznie i psychicznie . Ślicznie dziękuję i polecam każdemu:)

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł