Maska tretinoinowa Skinfit Katowice Centrum

NOIR kosmetologia i medycyna estetyczna

Kosmetyczka

Opolska 4/2, 40-084 Katowice
5.0
112 opinii

Jestem BARDZO zadowolona z wizyty! Pani Ola to prawdziwa profesjonalistka, zabieg wodorowego oczyszczania przeprowadzony był w bardzo miłej atmosferze rozmowy o kosmetykach i ich wpływie na naszą skórę. Dziś moja cera wygląda BAJECZNIE! Od razu umówiłam się na kolejne zabiegi! :)

Studio Fryzur i Urody Rulczyński

Kosmetyczka

Strzelecka, 17, 40-073 Katowice
5.0
437 opinii

Opinie nie kłamią!!! Super miejsce, i fryzjer Sebastian b.mily i kontaktowy a także pomocny w temacie niezdecydowania dot.fryzury, a w efekcie wow! :) Serdecznie polecam i juz rezerwuje kolejny termin!!

SO SKIN Studio Kosmetyczne

Kosmetyczka

Dąbrówki 3 (przy ul. Gliwickiej), 40-081 Katowice
5.0
54 opinie

Przyszłam na zabieg pełna obaw - bałam się bólu oraz zbyt wyrazistego makijażu. Bolało tylko trochę, Pani Agnieszka przerywała czasami na chwilę bym mogła odpocząć i wziąć oddech. Jestem bardzo zadowolona z kształtu moich nowych brwi, poprosiłam o ombre, wiec nie są zbyt wyraziste, a na korektę przyjdę już bez obaw! Bardzo dobra cena! Polecam!

Beauty Design by Natalia Halbina

Kosmetyczka

Mickiewicza 10, 40-092 Katowice
5.0
49 opinii

To mój drugi zabieg dyniowy. Już po pierwszym widziałam poprawę na skórze. Głównie chodzi o zaskórniki na nosie. Nie jest to najbardziej relaksujący zabieg jaki znam, natomiast ma pewno skuteczny! Zamierzam kontynuować. Gabinet przyjemny, czysty. Polecam!

Studio Adrian Kot

Kosmetyczka

Słowackiego 27, 40-094 Katowice
5.0
33 opinie

Adrian Kot wraz z załogą STUDIO Adrian Kot są młodym ale doświadczonym zespołem. Nie szczędzą czasu i wysiłków doskonaląc swoje rzemiosło. Nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje regularnie biorąc udział w szkoleniach w kraju jak i za granicą, szkoląc się u najlepszych stylistów. Współprac

Merrie Belle

Kosmetyczka

Matejki 2, 40-077 Katowice
0.0
Brak opinii

Merrie Belle to profesjonalny, prężnie rozwijający się salon tatuażu i piercingu oferujący także zabiegi kosmetyczne o bogatym zakresie usług. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści w swoim fachu, którzy do swojej pracy podchodzą z ogromnym zamiłowaniem i pasją. Dzięki temu świadczymy u

Uroda i Harmonia Dorota Kotuła

Kosmetyczka

Morcinka 17, 40-124 Katowice
0.0
Brak opinii

Salon kosmetyczny Uroda i Harmonia oraz Autoryzowane Centrum Winback Beauty. Nasza idea jest holistyczne podejście do klienta. Specjalizujemy się w zaawansowanych terapiach łączonych wykorzystywanych w zabiegach kosmetologicznych oraz w stylizacji rzęs i brwi. Nasze doświadczenie i wy

Salony z tej samej miejscowości

DIUK Atelier

Fryzjer

Teatralna 10/14, 40-003 Katowice
5.0
470 opinii

Uwielbiam to miejsce, niezmiennie jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Atmosfera jak zawsze wspaniała, a jakość wykonania perfekcyjna. Gorąco polecam.