Maska kremowa

Rodzajów zabiegów kosmetycznych jest wiele. Jednym z takich zabiegów jest maska kremowa, na którą decyduje się obecnie coraz więcej kobiet. Jest to świetna propozycja dla pań, które chcą sprawić, że ich skóra będzie atrakcyjniejsza, elastyczniejsza i bardziej odżywiona.

Pokaż w mojej okolicy »
Maska kremowa

Na czym polega zabieg z maską kremową?

Zastosowanie maski kremowej może być bardzo zróżnicowane. Jest to maska typowo pielęgnacyjna. Stosowana jest ona u kobiet, które mają problem z przesuszoną skórą, pełną niedoskonałości. Po zastosowaniu maski kremowej staje się ona zdecydowanie gładsza, ale też delikatniejsza i przyjemniejsza w dotyku.

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu maską kremową

Maska kremowa na twarz może być nakładana u wielu osób, ale nie u wszystkich. Wskazaniem do przeprowadzenia tego zabiegu jest na pewno skóra przesuszona, zestresowana i zniszczona. Przeciwwskazania to choroby nowotworowe, alergia oraz trądzik różowaty.

Maski kremowe - zastosowanie

Efekty maski kremowej są bardzo zadowalające dla wszystkich kobiet, które zdecydują się na taki zabieg. Stosuje się je wtedy, gdy chce się odpowiednio zregenerować swoją skórę, ale też odpowiednio napiąć naskórek. Dzięki niej skóra staje się młodsza, a do tego idealnie odżywiona, a więc jej kondycja znacząco się poprawia.

Zabieg maską kremową krok po kroku

Opinie o masce kremowej są bardzo pochlebne, trzeba jednak umiejętnie rozprowadzić ją na skórze twarzy. Oto jak wygląda zabieg z maską kremową. Maska nakładana jest na twarz, bez pomijania jakiegoś miejsca. Równomierne jej rozprowadzenie to połowa sukcesu, następnie należy odczekać kilkanaście minut, aż maska wchłonie się w głębsze warstwy skóry pacjentki, a po tym czasie należy ją dokładnie zmyć. Przed zabiegiem skórę należy dokładnie oczyścić, najlepiej sprawdzonym tonikiem.

Maska kremowa - cena

Cena maski kremowej waha się obecnie w granicach od 50 do 70 złotych. Nie jest to zbyt duża kwota, jak na taki zabieg kosmetyczny, dlatego cieszy się on coraz większym zainteresowaniem w salonach kosmetycznych.

Korzystanie z masek kremowych jest polecane każdej kobiecie, która nie jest zadowolona z kondycji swojej skóry na twarzy. Maska daje trwałe efekty, a skóra stanie się w ten sposób odżywiona, elastyczna i usunięte zostaną z niej skutecznie wszelkie niedoskonałości.