Maska kolagenowa

Maska kolagenowa to najlepsza opcja na nieinwazyjne odmłodzenie skóry. Dzięki takiemu zabiegowi kosmetycznemu można w ekspresowym tempie usunąć ze swojej skóry wszelkie niedoskonałości i zadbać o jej lepszą kondycję. Jest to zabieg przeznaczony dla osób powyżej 25. roku życia.

Pokaż w mojej okolicy »
Maska kolagenowa

Na czym polega zabieg z maską kolagenową na twarz?

Zabieg polega na nałożeniu maski na twarz składającej się z kolagenu, witamin, ekstraktów roślinnych oraz różnorodnych minerałów, w pełni naturalnych. Maska odpowiedzialna jest za polepszenie struktury tkanek skóry  oraz odbudowanie zniszczonych komórek. Opinie o masce kolagenowej są bardzo pozytywne, dlatego też wiele kobiet decyduje się na taki zabieg.

Maska kolagenowa - jak ją stosować?

Maskę należy równomiernie rozprowadzić na skórze pacjenta. Oczywiście przed zabiegiem należy skórę dokładnie oczyścić, aby efekt maski kolagenowej był jak najlepszy dla zainteresowanych osób. Stosować można ją na zaniedbanej twarzy, gdzie kondycja skóry nie jest najlepsza.

Przebieg zabiegu krok po kroku

Skóra po oczyszczeniu musi być tonizowana, wtedy jest idealnie przygotowana do zabiegu. Nakładana jest wtedy maska kolagenowa, tak aby nie opuścić przypadkiem żadnego miejsca. Maska przypomina konsystencją peeling. Właściwości maski kolagenowej są bardzo pozytywne, ponieważ można w ten sposób oczyścić skórę i ją zregenerować. Następnie maseczka jest zmywana, a kosmetyczna wykonuje rozluźniający masaż na skórze twarzy. Na samym końcu na skórę nakłada się płat kolagenowy, który musi być idealnie dopasowany i pozostaje na skórze przez około 30 minut.

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu

W Internecie można dowiedzieć się wszystkiego na temat jak stosować maskę kolagenową. Warto udać się jednak do gabinetu kosmetycznego, gdzie zabieg będzie przeprowadzony rzetelnie. Wskazaniem do jego przeprowadzenia są trądzik, zmarszczki, przebarwienia skóry oraz rozszerzone pory. Przeciwwskazania to natomiast: zakażenie wirusowe, nadżerki oraz nowotwory skóry.

Maska kolagenowa w salonie - cena zabiegu

Cena maski kolagenowej nie jest zbyt wysoka. Zazwyczaj za taki zabieg należy zapłacić od 70 do 100 złotych, w zależności od wybranego gabinetu kosmetycznego. Można ją także nakładać na szyję oraz dekolt.

Taka maska sprawdzi się w każdym przypadku, jeśli kobieta chce odmłodzić swoją skórę i sprawić, że będzie ona oczyszczona oraz bardziej atrakcyjna. Zabieg jest bezbolesny oraz bardzo skuteczny, przeznaczony praktycznie dla każdej osoby powyżej 25. roku życia.