Maska algowa Wrocław

680 wyników

Instytut Urody Fantastic Body

Zabiegi na twarz

Legnicka 72, 54-206 Wrocław
5.0
1065 opinii

Pani Natalia zajela sie mna baaaardzo profesjonalnie! Zanim przystapila do zabiegu szczegolowo wyjasnila zasady zabiegu I jakich produktow uzywa. Widac,ze Pani Natalia wykonyje swoja prace z pasja 😊Jestem bardzo zadowolana z dzisiejszej wizyty I z czystym sumiemiem polecam Pania Natalie.

Salon Kosmetyki Profesjonalnej PureBeauty Sylwia Pichlak

Zabiegi na twarz

Śrutowa 14 / LU2, 50-256 Wrocław
5.0
52 opinie

Brwi- idealnie dobrany kształt i kolor jestem bardzo zadowolona :) polecam też wczesnojesienne zenergizowanie i dotlenienie twarzy Twarz odświeżona elastyczna i jak zawsze zrelaksowana. Gorąco polecam 😁

Salony z podobnych kategorii

Easy Waxing

Zabiegi na twarz

Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław
4.9
4602 opinie

Dzięki Pani Martynie zabieg był przeprowadzony w bardzo miłej, spokojnej i troskliwej atmosferze. (: Wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone a moje liczne pytania zyskały zawsze cenną odpowiedź. Jestem zachwycona, a moja skóra twarzy nigdy nie była tak piękna, gładka i dopieszczona. (:

Aden Salon

Zabiegi na twarz

Piotra Skargi 22/5, 50-082 Wrocław
5.0
701 opinii

Polecam panią Marlenę, przemiła osoba i również wykonanie profesjonalne. Nadała ładny kształt paznokci. Jestem bardzo zadowolona, a moje paznokcie wyglądają fantastyczne. Na pewno tam wrócę.

INSTYTUT URODY PRESTIŻ

Zabiegi na twarz

Rynek 46/47/2, 50-116 Wrocław
4.9
1340 opinii

Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie, Pani Ewelina na bieżąco mnie informowała co będzie robić. Efekt wykonanej pracy od razu widoczny. Miła i sympatyczna obsługa a spokojna muzyka podczas zabiegu bardzo mnie zrelaksowala. Pozdrawiam

Sylia Beauty Salon

Zabiegi na twarz

Kaszubska 15/U5, 50-214 Wrocław
5.0
404 opinie

Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze a Pani Sylwia uraczyła mnie sporą wiedzą i profesjonalizmem. Ze względu na wykonywany swego czasu zawód bywałam w wielu salonach kosmetycznych i już wiem, że Sylia Beauty Salon najpewniej stanie się moim ulubionym beauty miejscem na mapie Wrocławia.

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł