Maska algowa Wrocław

686 wyników

Instytut Urody Fantastic Body

Kosmetyczka

Legnicka 72, 54-206 Wrocław
5.0
1213 opinii

Pani Natalia zajela sie mna baaaardzo profesjonalnie! Zanim przystapila do zabiegu szczegolowo wyjasnila zasady zabiegu I jakich produktow uzywa. Widac,ze Pani Natalia wykonyje swoja prace z pasja 😊Jestem bardzo zadowolana z dzisiejszej wizyty I z czystym sumiemiem polecam Pania Natalie.

Salon Kosmetyki Profesjonalnej PureBeauty Sylwia Pichlak

Kosmetyczka

Śrutowa 14 / LU2, 50-256 Wrocław
5.0
62 opinie

Brwi- idealnie dobrany kształt i kolor jestem bardzo zadowolona :) polecam też wczesnojesienne zenergizowanie i dotlenienie twarzy Twarz odświeżona elastyczna i jak zawsze zrelaksowana. Gorąco polecam 😁

Salony z podobnych kategorii

Easy Waxing

Kosmetyczka

Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław
4.9
5271 opinii

Dzięki Pani Martynie zabieg był przeprowadzony w bardzo miłej, spokojnej i troskliwej atmosferze. (: Wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone a moje liczne pytania zyskały zawsze cenną odpowiedź. Jestem zachwycona, a moja skóra twarzy nigdy nie była tak piękna, gładka i dopieszczona. (:

Sylia Beauty Salon

Kosmetyczka

Kaszubska 15/U5, 50-214 Wrocław
5.0
445 opinii

Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze a Pani Sylwia uraczyła mnie sporą wiedzą i profesjonalizmem. Ze względu na wykonywany swego czasu zawód bywałam w wielu salonach kosmetycznych i już wiem, że Sylia Beauty Salon najpewniej stanie się moim ulubionym beauty miejscem na mapie Wrocławia.

INSTYTUT URODY PRESTIŻ

Kosmetyczka

Rynek 46/47/2, 50-116 Wrocław
4.9
1537 opinii

Jak zawsze wyszłam z salonu Prestiż z uśmiechem na twarzy i z zadowoleniem z osiągniętych rezultatów. Idealny dobór zabiegu do potrzeb mojej skóry to zasługa profesjonalnego personelu, który zawsze doradzi i pomoże dobrać najbardziej skuteczny zabieg. Dziękuję za tak mile spędzone popołudnie!