Maska algowa Warszawa Ursynów

Angel Style

Angel Style

Kosmetyczka

Wąwozowa 6 lok.10c, 02-796 Warszawa
4.9
125 opinii

Альгинатная маска и массаж лица просто бомба! Моё лицо напитанное и мягкое как у младенца! Персонал приветливый и заботливый, хочу выделить косметолога Алёна - она мастер своего дела!!! Рекомендую!!

Salony z podobnych kategorii

 Salon Gnatyshyn - Pasaż Ursynowski

Salon Gnatyshyn - Pasaż Ursynowski

Kosmetyczka

pasaż Ursynowski 9, 02-784 Warszawa
4.9
2340 opinii

Wizyta w salonie jak zwykle na najwyższym poziomie. Stylistka Ola świetnie zadbała o moje włosy - piękne tonowanie, strzyżenie i modelowanie. Moją nową fryzurę wszyscy zachwalają, a ja czuję się perfekcyjnie. Ola to przesympatyczna kobieta, zawsze doradzi, wszystko wyjaśni, potrafi dobrać odpowiednią pielęgnację.

LA GUÈL CLINIC & SPA

LA GUÈL CLINIC & SPA

Kosmetyczka

ul. Pelikanów 10B, 02-843 Warszawa
5.0
476 opinii

Profesjonalna obsługa, jak i przemiła atmosfera. Pani Ania przeprowadziła dokładny wywiad i udzieliła wielu przydatnych porad dotyczących pielęgnacji mojej skóry. Sam zabieg bardzo przyjemny. Na tę chwilę skóra jest wyraźnie oczyszczona i promienna. Świetne miejsce, przemiły personel:) Jestem zdecydowanie na TAK.

Health&Beauty

Health&Beauty

Kosmetyczka

Kłobucka 8a/U01, 02-699 Warszawa
5.0
90 opinii

Bardzo, ale to bardzo dziękuję PANI MARCIE za ogromny profesjonalizm (a tym razem - naprawa paznokci całkowicie zniszczonych przez tak zwanego 'fachowca') oraz przepięknie wykonany manicure - a wszystko w przemiłej atmosferze. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia następnym razem.

Madiosa nails&beauty

Madiosa nails&beauty

Kosmetyczka

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 53, 02-797 Warszawa
4.9
201 opinii

Malowanie piękne, staranne. Niestety w sobotę już w sobotę na wyjeździe zrobił mi się odprysk, a niestety nie miałam kiedy już przyjść, by go naprawić. Być może wynikało to z tego, że manicure miałam tydzień wcześniej, bo przy poprzednich wizytach nie występowała taka sytuacja. Paznokcie bardzo ładnie pomalowane, wizyta trwała dobrą ilość czasu.

Salon fryzjerski "U Moni''

Salon fryzjerski "U Moni''

Kosmetyczka

Dunikowskiego 10, 02-784 Warszawa
5.0
174 opinie

Pani Agnieszka wytłumaczyła wszystkie wątpliwości związane z pielęgnacją włosów, doradziła odpowiednie kosmetyki, które podtrzymają uzyskany efekt cięcia. Samo cięcie zostało wykonane bardzo precyzyjnie. Podsumowywując - Bardzo dobrze przeprowadzona usługa.

Estemmi Beauty Center

Estemmi Beauty Center

Kosmetyczka

ul. Pieskowa Skała 9 lok. U01,, 02-699 Warszawa
5.0
29 opinii

Pani Emilia bardzo profesjonalnie podeszła do zabiegu. Poleciła również inne zabiegi dostosowane do potrzeb mojej skóry. Będę na pewno jeszcze nie raz korzystać z usług p. Emilii.