Maska algowa Warszawa

3595 wyników

NEWLOOK's Institute

Zabiegi na twarz

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 5, 00-362 Warszawa
5.0
1233 opinie

Pani Ola jest znakomitą specjalistką i niezwykle empatyczną osobą, dzięki czemu nawet mało przyjemny zabieg kosmetyczny jest okazją do relaksu. Potrafi doradzić, ale nie narzuca swojej opinii. Salon zapewnia klientkom komfortowe warunki: dobrze urządzone gabinety, dobry sprzęt, relaksująca muzykę w tle.

Salon Gagarina 2

Zabiegi na twarz

Jurija Gagarina 2, 00-754 Warszawa
4.9
762 opinie

Pani Magda bardzo precyzyjnie wykonuje swoją pracę, widzi każdy szczegół i bardzo się stara, a przy tym jest bardzo sympatyczna. Dzięki staranności i dokładności = jakości usług zawsze odwiedzam zakład fryzjerski. Polecam każdemu, za bardzo dobre podejście do klientów przez Panią Magdę.

YASUMI MEDESTETIC, INSTYTUT ZDROWIA I URODY – WARSZAWA POWIŚLE

Zabiegi na twarz

Wybrzeże Kościuszkowskie 45/1, 00-347 Warszawa
4.9
1446 opinii

Byłam w salonie z mamę, która miała wykonywany zabieg masażu u p. Oli - zabieg bardzo udany ; po zabiegu zauważalna poprawa i ustąpienie bólu pleców . zabieg w pełni godny polecenia. Do drugiego zabiegu nie mam najmniejszych uwag - wszystko profesjonalnie !!!

Fryzma & Kosma

Zabiegi na twarz

Bruna 34, 02-523 Warszawa
5.0
592 opinie

Polecam salon jak i Panią Alonę ;) Pani Fryzjerka doradza i interesuje się Klientem. Wsłuchuje się w potrzeby Klienta i jednocześnie proponuje coś od siebie. Super polecam ;)

Salon mediSpa

Zabiegi na twarz

Cypryjska 4 lok. U1, 02-761 Warszawa
4.9
510 opinii

Dzięki Pani Ewie moje stopy w końcu wyglądają tak, jak chciałam :) Oprócz pięknych kolorów na paznokciach, stopy są gładkie i delikatne (nawet mąż zauważył różnicę ☺️). Naprawdę polecam pedicure hybrydowy, ponieważ efekt jest naprawdę niesamowity, a ja już nie mogę doczekać się lata, żeby pochwalić się moimi odmienionymi stopami 😏

Angel Style

Zabiegi na twarz

Wąwozowa 6 lok.10c, 02-796 Warszawa
4.9
56 opinii

Альгинатная маска и массаж лица просто бомба! Моё лицо напитанное и мягкое как у младенца! Персонал приветливый и заботливый, хочу выделить косметолога Алёна - она мастер своего дела!!! Рекомендую!!

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł