Maska algowa Gdańsk

393 wyniki

Salony z podobnych kategorii

KASHMIR SPA Malwina Markowska

Zabiegi na twarz

Lawendowe Wzgórze 16/1u, 80-175 Gdańsk
5.0
883 opinie

Miła, konkretna i kompetentna obsługa to z pewnością plusy tego salonu. Podczas zabiegu na twarz mimo, że nie należał do najprzyjemniejszych czułam się zrelaksowana. Pani potrafiła doradzić, ocenić stan mojej skóry i dobrać inne odpowiednie mam nadzieję zabiegi.. dzięki czemu zostanę stałą klientką tego salonu.

Salon kosmetyczny Vanillia

Zabiegi na twarz

Obroncow Wybrzeza 17/8, 80-398 Gdańsk
5.0
314 opinii

Pani Emilka jak zawsze zaproponowała coś odpowiedniego do kondycji twarzy. Przyjemny zabieg bardzo nawilżający i odświeżający skórę. Rewelacyjny masaż twarzy, który świetnie zrelaksował i odprężył. Polecam ;)

Good Luck Club

Zabiegi na twarz

Orzechowa 7, 80-175 Gdańsk
5.0
684 opinie

Jestem niezmiennie wierna Marcie i wykonywanym przez nią zabiegom. Marta zawsze dba o sympatyczną atmosferę, a zabiegi odpowiednio dopasowane do problemu wykonuje z największą starannością. Zabieg z falą lub łączony z endermologią (Piękny Brzuch) w widoczny sposób poprawia sylwetkę i stan skóry. Serdecznie polecam.

Salon Urody AS Professional Beauty

Zabiegi na twarz

Wilanowska 4, 80-809 Gdańsk
4.9
848 opinii

Sam zabieg w porządku, włosy wyglądają na zdrowsze, są gladkie, miększe i zdecydowanie mniej się plączą. Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z cięcia. Irena bardzo zaangażowana i dokładna. Super! Na pewno wrócę po to samo ;)

Salon Urody Prestige No.1

Zabiegi na twarz

Niepołomicka 32, 80-180 Gdańsk
5.0
78 opinii

Wykonanie usług oceniam na 4+. Jakość wosku do depilacji nie najwyższa. Czynność trzeba było kilkukrotnie powtarzać, a i tak pojedyncze włoski pozostały. Natomiast hennę robiłam po raz pierwszy i mam wrażenie, iż kolor jest zbyt ostry. Z czasem zblednie i dlatego polecam usługi w tym salonie.