Przejdź do głównej zawartości

Zabiegi na twarz Łódź

KLIMCZAK /hair designers/ ul.Wodna 23 - zarezerwuj wizytę

KLIMCZAK /hair designers/ ul.Wodna 23

Kosmetyczka

Wodna 23, 90-024 Łódź
4.93

Od dawna szukałam fryzjera od którego wyjdę na prawdę zachwycona i udało się. Włosy po ścięciu układają się fantastycznie i wyglądają zdrowiej. Serdecznie polecam. Ja na pewno wrócę jeszcze nie raz.

Yasumi Łódź Widzew - zarezerwuj wizytę

Yasumi Łódź Widzew

Kosmetyczka

Andrzeja Sacharowa 10/12[501B], 92-542 Łódź
4.96

Zabieg "Porcelanowa lalka" godny polecenia dla posiadaczek skóry w wieku 45+, z popękanymi naczynkami i niewielkimi przebarwieniami. Pani Karolina wykonała zabiwg rewelacyjnie. Nie czułam żadnego dyskomfortu tylko relaks i efekt rozświetlonej, nawilżonej i takiej świetlistej skóry jest a na tym mi zależało!

PRO LASER CLINIC - zarezerwuj wizytę

PRO LASER CLINIC

Kosmetyczka

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 138, 92-230 Łódź
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Skóra jest napięta, rozświetlona. Sam zabieg przeprowadzony bardzo staranie, Pani przeprowadzająca zabieg informowała krok po kroku co będzie robiła. Do tego szczegółowa porada pielęgnacyjna. Polecam ja z chęcią skorzystam nie raz:)

YASUMI  - zarezerwuj wizytę

YASUMI

Kosmetyczka

H.Sienkiewicza 82/84, 90-318 Łódź
Bezpieczny salon

Zabiegi były dopasowane do typu skóry. Pani Kamila była bardzo miła oraz rzetelnie przedstawiała informacje dotyczące wykonywanego zabiegu oraz użytych kosmetyków i preparatów. Atmosfera podczas zabiegu była bardzo relaksująca. Polecam zabiegi w tym salonie.