Przejdź do głównej zawartości

Zabiegi na twarz Bydgoszcz

Instytut Urody Souvre Bydgoszcz - zarezerwuj wizytę

Instytut Urody Souvre Bydgoszcz

Kosmetyczka

ul Marii Konopnickiej 31, 85-124 Bydgoszcz
4.96

Cudownie! Cera rozjaśniona, wygładzona, spektakularny efekt końcowy. Pani Kasia wyjaśnia cały przebieg zabiegu, pacjent nie czuje się czymkolwiek zaskoczony. Sam masaż twarzy łączył różne techniki, dzięki czemu po zabiegu czułam się mocno zrelaksowana. Polecam usługi Salonu Urody Souvre.

Studio Kosmetyki "Alfa" - zarezerwuj wizytę

Studio Kosmetyki "Alfa"

Kosmetyczka

Nakielska 239, 85-391 Bydgoszcz
Sprzedaż bonów

Jak zawsze pełen profesjonalizm. Pani Magda jest niezastąpiona, oddana swojej pracy, w super atmosferze wykonuje zabiegi. Córka jest bardzo zadowolona, po kilku zabiegach widać efekty pracy Pani Magdy. Gorąco polecam:)

Dom Urody Górska - zarezerwuj wizytę

Dom Urody Górska

Kosmetyczka

Gdańska 34a, 85-006 Bydgoszcz
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona, Kinga zdobyła moje serce, jest przesympatyczna, perfekcyjna i doskonała w tym co robi. Przez tę godzinę czuję się luksusowo, a efekty są widoczne już po zabiegu. Serdecznie wszystkim polecam.

Salon Limezen - zarezerwuj wizytę

Salon Limezen

Kosmetyczka

Leśna 20, 85-676 Bydgoszcz
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Bez dwóch zdań - polecam 🤩🙃😄 Z takim profesjonalnym podejściem nie spotkamy się wszędzie, Pani Magda wszystko tłumaczy po kolei co jest robione, a dodatkowo po zawsze są super efekty, a korzystałam z paru różnych usług 🙂

Beautiful Butterfly - zarezerwuj wizytę

Beautiful Butterfly

Kosmetyczka

Gdańska 152, 85-064 Bydgoszcz
4.87

Wszystko przebiegło szybko i bezboleśnie.Zabrakło mi może jakiegoś drobnego upominku w postaci dyplomu dla dzielnego klienta,ale to już jakbym miała się przyczepić.Ogólnie wszystko ok.Polecam

ESTETKA Kosmetologia Profesjonalna - zarezerwuj wizytę

ESTETKA Kosmetologia Profesjonalna

Kosmetyczka

Nowotoruńska, 8, 85-880 Bydgosycz
5.0
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Chciałabym podziękować bardzo utalentowanej kosmetyczce Pani Ольга Букреева-Едрей (Olga Bukreeva-Jedrej) . Pani Olga jest mistrzem swojej sprawy i widać że czuje się w tym bardzo dobrze . Zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta , doradza w wyborze profesjonalnej linii kosmetyki i jest mega pozytywną osobą .