Zabiegi na twarz Bochnia

ESTETIQ SALON URODY

ESTETIQ SALON URODY

Kosmetyczka

Niecała 41, 32-700 Bochnia

Przed zabiegiem wszystko zostało wyjaśnione o zabiegu przez co wszelkie moje obawy zostały rozwiane. Sam zabieg wykonany profesjonalnie w bardzo miłej atmosferze. Podczas zabiegi dowiedziałam się o wielu walorach tego zabiegu dla mojej skóry (skóra z przebarwieniami, trądzikiem). Bez zawahania gorąco polecam wszystkim Panią Natalię oraz Salon!

KATARZYNA ACADEMY

KATARZYNA ACADEMY

Kosmetyczka

Kraszewskiego 9/2, 32-700 Bochnia

Była to moja kolejna wizyta w salonie i Pani Ola Babraj tak samo jak przy wcześniejszych moich wizytach jest zawsze miła, uśmiechnięta, a pazurki i stópki zrobione są idealnie. Czas spedzony z Panią Olą to sama przyjemność :)

Mandragora Bochnia

Mandragora Bochnia

Kosmetyczka

ul. Brzeźnicka 55D, 32-700 Bochnia
5.0

Kilka zabiegow i brwi wygladaja prawie jak sprzed makijazu permanentnego. Mam nadzieje, ze po dzisiejszym zabiegu nastepny nie bedzie juz konieczny. Profesjonalna i mila obsluga :) Polecam! I na pewno skorzystam z jeszcze innych zabiegow u Mandragory :)

Salony z podobnych kategorii

Holistic Salon Urody, Galeria Bocheńska

Holistic Salon Urody, Galeria Bocheńska

Kosmetyczka

Plac Św. Kingi 1, 32-700 Bochnia

Profesjonalizm i usługi na najwyższym poziomie. Dobry fryzjer powinien "zweryfikować " nasze marzenia do rodzaju włosa i dobrać taki zabieg aby ich nie zniszczyć i to właśnie można uzyskać w tym salonie .Dziękuję Pani Natali za super koloryzacje,cięcie;*.

Salony bez rezerwacji online

ESTETIQ Salon Uody

ESTETIQ Salon Uody

Kosmetyczka

ul. Niecała 41, 32-700 Bochnia
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

 Kim jesteśmy? U nas każdy znajdzie coś dla siebie istniejemy dla wszystkich osób, które chcą się poczuć atrakcyjnie gwarantujemy że efekty naszych zabiegów Cię zaskoczą. Estetiq to salon który oferuje usługi na najwyższym poziomie z zakresu nowoczesnej kosmetologii odmładzającej, upiększaj