Zabiegi antycellulitowe Warszawa

3686 wyników

ULALA DAY SPA

Kosmetyczka

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa
4.9
4916 opinii

Sama nie poznaję własnej skóry. Pani Sylwia zaproponowała zabieg promocyjny połącznie kwasów tox peel i maski osmotycznej w tej kombinacji zabieg przynosi genialne efekty. To mój nowy, ulubiony zabieg, mogłabym na niego chodzić codziennie;) Super jest to że do każdego zabiegu robicie dłuuuuugiii i meeeega relaksujący masaż. Super!

YASUMI MEDESTETIC, INSTYTUT ZDROWIA I URODY – WARSZAWA POWIŚLE

Kosmetyczka

Wybrzeże Kościuszkowskie 45/1, 00-347 Warszawa
4.9
1641 opinii

Bardzo wysoka ocena - Pani Ola M. jak zawsze przemiła, urocza, profesjonalizm wykonania zabiegu, pełne zaangażowanie, bardzo wysoka kultura osobista i szeroka wiedza na temat oferowanych przez Yasumi zabiegów. Potrafi doradzić w wyborze usługi, jest przy tym delikatna a nie nachalna. Daje strefę komfortu. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

MEDICA SPA

Kosmetyczka

aleja Komisji Edukacji Narodowej 53 lokal U9, 02-797 Warszawa
4.9
1556 opinii

Jestem bardzo zadowolona i zrelaksowana po wizycie w Medical Spa. Niesamowita atmosfera, świetny personel, masaż najlepszy jaki kiedykolwiek miałam. Polecam bardzo, ja na pewno wrócę.

Fryzma & Kosma

Kosmetyczka

Bruna 34, 02-523 Warszawa
5.0
701 opinii

Bardzo dziękuję Pani Irenie, że pokazała mi, że z moimi włosami, można zrobić coś nowego, że umiała fachowo doradzić i zaproponować kompletną zmianę. Jestem zadowolona z fryzury i koloryzacji.

MEA CLINIC

Kosmetyczka

BURAKOWSKA 16 LU 2, 01-066 Warszawa
4.9
276 opinii

Nie można sobie wyobrazić lepszego servicu.Zabiegi zawsze wykonywane są bardzo dokładnie,starannie i wykraczają ponad plan.Również personel recepcji jest szalenie profesjonalny,niesamowicie kompetentny,a przy tym przemiły,pomocny i szalenie dbający o klienta.

loveSKIN clinic

Kosmetyczka

Al. Rzeczypospolitej 27b lok. U1, 02-972 Warszawa
5.0
174 opinie

wizyta bardzo przyjemna w przyjemnym miejscu, gdzie zdecydowanie można się zrelaksować. Zabieg przeprowadzony bez zarzutu, bardzo podobało mi się, że Pani kosmetolog mówiła co robi i co nastąpi po każdej czynności i jakie mogę mieć odczucia :) dzięki temu nie czułam żadnego dyskomfortu i niepewności. Polecam, ja z pewnością wrócę :)

Salon Urody Futuro

Kosmetyczka

Józefa Garibaldiego , 04-078 Warszawa
4.9
55 opinii

Bardzo polecam, zarówno Pan Piotr jak i Pani Martyna strzyżą bardzo profesjonalnie i z wyczuciem stylu. Do tego świetna atmosfera, zawsze milo i sympatycznie. Pozdrawiam!

Health&Beauty

Kosmetyczka

Kłobucka 8a/U01, 02-699 Warszawa
5.0
35 opinii

Dziś byłam pierwszy raz w salonie Health & Beauty - miejsce przemiłe, manicure i pedicure wykonane przez Panią Justynkę bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze ❤️ Pozostaje mi jedynie serdecznie podziękować oraz polecić to miejsce oraz szczególnie pozdrowić Panią Justynkę 👍