Przejdź do głównej zawartości

Zabiegi antycellulitowe Kraków

Natura DERM - zarezerwuj wizytę

Natura DERM

Kosmetyczka

Malwowa 15, 30-611 Kraków
4.97
Bezpieczny salon

Jak zwykle wizyta w gabinecie bardzo udana! Zabieg na oczy byl bardzo przyjemny i efekt bylo widac od razu! Napewno zrobie jeszcze raz! Pani Justyna jest swietna! Goraco polecam😊

STUDIO PIĘKNEGO CIAŁA  - zarezerwuj wizytę

STUDIO PIĘKNEGO CIAŁA

Kosmetyczka

Urzędnicza 27, 30-051 Kraków
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Na początku trudno było się przyzwyczaić do natężenia prądu ale po chwili było ok i można było je zwiększyć aby uzyskać lepsze efekty:) Obsługa super, pani zaglądała podczas zabiegu i pytała czy ok. Lokalizacja bardzo ok. Następnym razem połącze 2 zabiegi w jednym czasie bo tak też można.

Salon Bodychillout - zarezerwuj wizytę

Salon Bodychillout

Kosmetyczka

Tadeusza Szafrana 5a, 30-363 Kraków
4.91

Ciężko dziś o takie miejsca, ciężko dziś o takich ludzi... Profesjonalna, kulturalna, miła a do tego znająca się na swojej pracy - Pani Julia - masaż twarzy, który mi wykonała nie równa się z żadnym innym. Zadbała o zmianę muzyki na relaksacyjną, pytała o moje odczucia w czasie zabiegu. Bardzo polecam.

Nova Ja - zarezerwuj wizytę

Nova Ja

Kosmetyczka

Os. Wysokie 22B, 31-820 Kraków
Bezpieczny salon

Gorąco polecam zabieg Carbo CO2 :) Do gabinetu wchodzi się z buzią zmęczoną po całym tygodniu pracy i stresu, a wychodzisz z buzią wyglądającą jak po miesięcznym super urlopie :) :) :) A do tego rewelacyjny dermomasaż, który poza rolą, jaka spełnia daje wytchnienie mięśniom :)