Zabiegi antycellulitowe

Większość kobiet walczy z uciążliwym problemem, jakim jest cellulit. Nieestetycznie wyglądająca skóra powoduje dyskomfort. Zwłaszcza latem wiele Pań rezygnuje z tego powodu z krótkich spódniczek czy sukienek. Nadmiar cellulitu odkładającego się głównie na udach i brzuchu sprawia, że tracimy pewność siebie i czujemy się przez to nieatrakcyjne. Nie wolno się jednak poddawać! Nic nie stoi na przeszkodzie, by osiągnąć wymarzoną sylwetkę i pięknie wyglądające, jędrne ciało. Stosując popularne, domowe sposoby, jedynie zredukujemy widoczność cellulitu. Warto więc zawalczyć z problemem korzystając z profesjonalnych zabiegów antycellulitowych.

Pokaż w mojej okolicy »
Zabiegi antycellulitowe

Co to jest zabieg BodyMix?

BodyMix stosowany jest w dwóch przypadkach. Skutecznie redukuje cellulit, a także likwiduje luźną skórę, która może być pozostałością po znacznej utracie wagi. Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu lekkiego podciśnienia oraz fali radiowej, która rozgrzewa skórę. Wyższa temperatura sprawia, że włókna kolagenowe ulegają skróceniu, co przywraca skórze jędrność i sprężystość. Efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu.

Na czym polegają Endermologia i Icoone?

Są to zabiegi o wszechstronnym działaniu. Doskonale radzą sobie z cellulitem w I i II fazie zaawansowania. Zabiegi wykonuje się przy użyciu specjalnej głowicy wyposażonej w rolki z podciśnieniem. Masaż skóry rozluźnia i jednocześnie rozszerza tkanki, widocznie poprawiając stan skóry. Nadmiar tkanki tłuszczowej zostaje usunięty, co powoduje zmniejszenie się obwodu ciała. Zabiegi są niezwykle relaksujące, a w ich efekcie uzyskuje się sprężystą i gładką skórę.

Jak wygląda karboksyterapia?

To zabieg, który doskonale radzi sobie z każdym rodzajem cellulitu. Karboksyterapia polega na dostarczeniu do tkanki podskórnej kontrolowanych dawek dwutlenku węgla, co prowadzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych oraz zwiększenia produkcji elastyny i kolagenu. W efekcie poprawie ulega mikrokrążenie, powstają nowe naczynia krwionośne, a komórki regenerują się. Rezultatem zabiegu jest sprężysta, wygładzona i odżywiona skóra.

Jak wykonuje się zabieg Liposhock?

Zabieg Liposhock stosuje się w przypadku, gdy cellulit jest w bardzo zaawansowanym stadium. Z tego typu zmianami mamy do czynienia najczęściej na udach. Zabieg polega na zastosowaniu ultradźwięków w formie fali uderzeniowej. Powstała fala skutecznie rozbija grudki tłuszczu, a jednocześnie pobudza skórę do produkcji nowych naczyń krwionośnych. Zabieg bardzo korzystnie wpływa na kondycję skóry. Najlepszy efekt uzyskać można poprzez połączenie go z endermologią i metodą Icoone.