Zabiegi na ciało Wrocław

654 wyniki

Bionika Urody

Rafała Wojaczka 3d, 51-169 Wrocław
5.0
158 opinii

Pozytywne opinie i lokalizacja salonu zachęciły mnie do wizyty. Zastałam przytulny, nowoczesny salon i profesjonalną, przemiłą obsługę. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością regularnie będę odwiedzać Panią Ewelinę :) Gorąco polecam!

Instytut Urody Fantastic Body

Legnicka 72, 54-206 Wrocław
5.0
877 opinii

Jestem bardzo zadowolona. Zabieg wykonany z dużą dokładnością. Usłyszałam także wiele cennych wskazówek. Dodatkowo wszystko w bardzo swobodnej, aczkolwiek nadal profesjonalnej atmosferze :) Pani Natalia wzbudza moje zaufanie i na pewno oddam się ponownie w Jej ręce :)

Anne Claire - fabryka piękna

Zielińskiego 49, 53-533 Wrocław
5.0
322 opinie

Włosy bardzo dokładnie obciete wyłącznie nożyczki co lubię. Propozycja krótkiej fryzury dla mnie trafiona. Włosy układają się wręcz same po ich umyciu.

O'lala Beauty

Zakładowa 9BA, 50-231 Wrocław
5.0
65 opinii

Każdy kto chce się poczuć jak gwiazda i zostać obsłużonym na najwyższym poziomie, polecam serdecznie wizytę w salonie. Profesjonalizm, wiedza, podejście do Klienta oraz wykonanie usługi zasługują na najwyższe uznanie. Czystość i higiena w salonie na medal- dla mnie to bardzo istotne elementy. Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością polecam.

Pedicure Bar

Władysława Jagiełły 3/62, 50-201 Wrocław
4.9
123 opinie

Bardzo miła obsługa, profesjonalnie wykonany zabieg. Pani, która wykonała zabieg doradziła jakich kremów używać i dała próbki kremów do testowania :) Polecam

Upiększalnia STUDIO STYLU I URODY

al. Lipowa 21 LU1, 53-124 Wrocław
4.9
184 opinie

Wizyta jak zawsze była na wysokim poziomie. Zawsze po zabiegach u Kamili wychodzę wypoczęta. Od dwóch lat regularnie chodzę i od tego czasu moja skóra się poprawiła. Kamila zawsze wie jakie zabiegi dobrać do mojego stanu skóry. BARDZO DZIĘKUJE ZA OPIEKĘ. Serdecznie polecam.

Klinika Zdrowia i Urody Profesja

Mielecka 3, 53-401 Wrocław
5.0
47 opinii

Zabieg, który zaproponowała mi Pani Edyta spełnił moje oczekiwania, z godziny na godzinę skóra wygląda (i czuje się) lepiej. Indywidualne podejście do klienta, niewyczerpane tematy do rozmów, profesjonalnie wykonany zabieg, przyjemna, ciepła atmosfera salonu to tylko ułamek przykładów za co cenię sobie Profesję :)

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł