Zabiegi na ciało Warszawa Wola

Centrum Estetyki Medycznej

Centrum Estetyki Medycznej

Kosmetyczka

ul. Leszno 21, 01-199 Warszawa
5.0
229 opinii

Zabieg wykonano w bardzo profesjonalny sposób. Zostałam dokładnie poinformowana o tym w jaki sposób zostanie przeprowadzony. Pani Małgosia sprawia wrażenie osoby bardzo kompetentnej i widać, że ta praca sprawia jej dużą przyjemność. Ma dużą wiedzę i bardzo chętnie się nią dzieli. Na pewno wrócę z przyjemnością na inne zabiegi. Polecam.

The Pedicure Spa

The Pedicure Spa

Kosmetyczka

Chłodna 48, lok. U4, 00-872 Warszawa
4.9
2254 opinie

Miejsce naprawdę godne polecenia. Miło, bezpiecznie i przede wszystkim profesjonalnie. Przyjazna atmosfera i wspaniały personel sprawiają, że chce się tam wracać częściej. Jestem bardzo zadowolona.

MEA CLINIC

MEA CLINIC

Kosmetyczka

BURAKOWSKA 16 LU 2, 01-066 Warszawa
5.0
309 opinii

Nie można sobie wyobrazić lepszego servicu.Zabiegi zawsze wykonywane są bardzo dokładnie,starannie i wykraczają ponad plan.Również personel recepcji jest szalenie profesjonalny,niesamowicie kompetentny,a przy tym przemiły,pomocny i szalenie dbający o klienta.

Bezpieczna Kosmetyka Agnieszka Mienik

Bezpieczna Kosmetyka Agnieszka Mienik

Kosmetyczka

Dzielna 60, 01-029 Warszawa
4.9
589 opinii

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Na każdym kroku byłem informowany o tym jaki zabieg jest właśnie wykonywany, jakie ewentualne zabiegi mogłyby polepszyć stan mojej cery oraz z góry podawana była ich cena. Wszystko jasno, klarownie, bez ukrywania przed klientem. Komfort podczas wykonania zabiegów 10/10

Salon fryzjersko-kosmetyczny Rozczochrany Harry

Salon fryzjersko-kosmetyczny Rozczochrany Harry

Kosmetyczka

Sokołowska 11 lok u2, 01-142 Warszawa
5.0
54 opinie

Pierwszy raz w życiu po wyjściu z salonu jestem zadowolona ze wszystkiego: jakości obsługi (szybko, profesjonalnie) i przyjemnej atmosfery, która sprawia, że chętnie wrócę do tego salonu 😉 Dziękuję Pani Magdzie za przyjemną obsługę, ogarnięcie długich rozbrykanych włosów i kilka cennych porad! Wracam...pewnie "za pół roku" 😁

Nails&Body

Nails&Body

Kosmetyczka

ul.Jana Kazimierza 49/U11, 01-267 Warszawa
5.0
27 opinii

Jestem bardzo zadowolona z usług wykonanych w salonie. Zabiegi wykonane bardzo profesjonalnie, starannie i dokładnie, można odnieść wrażenie jakby Panie robiły to tak, jak dla siebie. W dodatku obsługa jest bardzo sympatyczna, pomocna i daje praktyczne rady. Polecam i to bardzo!

DobryMasażCzyniCuda

DobryMasażCzyniCuda

Kosmetyczka

ul. Młynarska 13, 05-077 Warszawa
5.0
5 opinii

Naprawdę profesjonalny masaż. Mocny, czasem bolało. Po masażu czuję się jak w innym świecie. Moje mięśnie i głowa jakby leciały do góry. Bardzo dziękuję pani Ewie! Widzimy się niedługo!