Zabiegi na ciało Warszawa Włochy

Fryzma & Kosma

Kosmetyczka

Bruna 34, 02-523 Warszawa
5.0
720 opinii

Pani Sylwia jest swietna kosmetyczka i bardzo dokladnie obejrzala moja skore po czym zaproponowala odpowiedni zabieg. Jestem bardzo zadowoloba i gdy bede nastepym razem w Warszawie na pewno tu roce. Pelen profesjonalizm co bardzo cenie.

Klinika Młodości Blanka Pawłowska

Kosmetyczka

ul. Cybernetyki 4A lok U3, 02-677 Warszawa
4.9
751 opinii

Jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu wykonanego przez pania Blankę pawłowską i konsultacji pani kosmetolog Katarzyny Przyborek. Polecam skorzystanie z uslug Kliniki Mlodości Blanki Pawłowskiej zarówno ze względu na profesjonalne i pelne zyczliwosci podejście do klienta.

Klinika Piękna MaVie

Kosmetyczka

Aleksandra Prystora 4 lok. U6, 02-497 Warszawa
5.0
125 opinii

Cenię sobie jak ktoś profesjonalnie i perfekcyjnie wykonuje swoją pracę. Umie korzystać z wiedzy i doświadczenia, jest dobry w tym co robi. Lubię czuć, że ktoś wykonuje swoje usługi z elastycznością, która jest dla mnie dobra i z dbałością o mnie. Tak widzę Panią Agnieszkę. Polecam.

YASUMI Janki - Instytut Zdrowia i Urody

Kosmetyczka

Mszczonowska 3, 05-090 Janki
5.0
91 opinii

Jestem bardzo zadowolona Pani Luba jak zawsze super, bardzo profesjonalna i sympatyczna! Połowa serii kwasami za mną a efekty zabiegowe już przerosły moje oczekiwania :) Do zobaczenia niebawem.

Elle Clinic

Kosmetyczka

Al. Bohaterów Września 22 lok 4, 02-389 Warszawa
4.9
125 opinii

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Czułam, że powierzam twarz osobie, która wie co należy zrobić, aby mi pomóc, która rzetelnie doradza. Przyjemny zabieg, po którym od razu odczuwałam działanie tlenu. Dziękuje i serdecznie polecam.

Klinika Supernova

Kosmetyczka

Biały Kamień 5B, 02-593 Warszawa
4.9
34 opinie

To na razie mój pierwszy zabieg z serii, ale już spełnił moje oczekiwania i czekam z niecierpliwością na kolejne spotkania. Bardzo dziękuję za dokładne wytłumaczenie idei zabiegu, poszczególnych etapów, za staranność i miłą atmosferę.

Nails&Body

Kosmetyczka

ul.Jana Kazimierza 49/U11, 01-267 Warszawa
5.0
21 opinii

Jestem bardzo zadowolona z usług wykonanych w salonie. Zabiegi wykonane bardzo profesjonalnie, starannie i dokładnie, można odnieść wrażenie jakby Panie robiły to tak, jak dla siebie. W dodatku obsługa jest bardzo sympatyczna, pomocna i daje praktyczne rady. Polecam i to bardzo!

Femmed Klinika Dr Potembska-Eberhardt

Kosmetyczka

Karola Chodkiewicza 7 lok. U3, 02-593 Warszawa
5.0
36 opinii

Jestem dzień po zabiegu i na jego pełną ocenę trzeba jeszcze poczekać kilka tygodni, natomiast samo przeprowadzenie zabiegu oceniam bardzo wysoko, był wykonany profesjonalnie i bezboleśnie. Pani doktor przesympatyczna o dużej kulturze dzięki czemu stres maksymalnie zminimalizowany. Serdecznie dziękuję .