Zabiegi na ciało Warszawa Ursynów

ULALA DAY SPA

Kosmetyczka

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa
4.9
5273 opinie

Sama nie poznaję własnej skóry. Pani Sylwia zaproponowała zabieg promocyjny połącznie kwasów tox peel i maski osmotycznej w tej kombinacji zabieg przynosi genialne efekty. To mój nowy, ulubiony zabieg, mogłabym na niego chodzić codziennie;) Super jest to że do każdego zabiegu robicie dłuuuuugiii i meeeega relaksujący masaż. Super!

LA GUÈL CLINIC & SPA

Kosmetyczka

ul. Pelikanów 10B, 02-843 Warszawa
5.0
421 opinii

Pani Justyna bardzo profesjonalnie i miło poinstruowała mnie o tym jak będą wyglądały zabiegi. Dziewczyny na recepcji bardzo uprzejme i uśmiechnięte. Piękne i przestronne wnętrze w którym można poczuć się komfortowo i zrelaksować. POLECAM !!!!! :)

MEDICA SPA

Kosmetyczka

aleja Komisji Edukacji Narodowej 53 lokal U9, 02-797 Warszawa
4.9
1641 opinii

Profesjonalna obsługa, intymność , miła atmosfera. Można dla chętnych zapalć kadzidełka lub świece zapachowe. Pozdrawiam i będę Państwa polecał moim znajomym.

Angel Style

Kosmetyczka

Wąwozowa 6 lok.10c, 02-796 Warszawa
4.9
116 opinii

Kupiłam odrazu 4 zabiegi peelingu, z -15% rabatem, w końcu wyszło mi bardziej wygodno aniż płaciłabym każdy raz za jeden. Na razie po pierwszym peelingu jestem bardzo zadowolona, skóra świeci i błyszczy. Zobaczymy co będzie po następnych zabiegach, ale wydaje mi że będzie jeszcze lepiej. Polecam

Madiosa nails&beauty

Kosmetyczka

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 53, 02-797 Warszawa
4.9
188 opinii

Malowanie piękne, staranne. Niestety w sobotę już w sobotę na wyjeździe zrobił mi się odprysk, a niestety nie miałam kiedy już przyjść, by go naprawić. Być może wynikało to z tego, że manicure miałam tydzień wcześniej, bo przy poprzednich wizytach nie występowała taka sytuacja. Paznokcie bardzo ładnie pomalowane, wizyta trwała dobrą ilość czasu.

Art Beauty Studio

Kosmetyczka

Wąwozowa 23, 02-796 Warszawa
4.9
364 opinie

Do Pani Beaty chodzę od kilku lat, zawsze wychodzę bardzo zadowolona. Manicure zawsze wykonany jest super dokładnie i trzyma się bardzo długo. Polecam!

Studio Urody Flis&Borkowski

Kosmetyczka

Alternatywy 7 lok. U3, 02-775 Warszawa
4.8
18 opinii

5 grudnia 2015 roku powstaje Salon Fryzjerski Flis&Borkowski mieszczący się przy ul. Indiry Gandhi 35. Założycielami są Sebastian Flis – Stylista Fryzur/Fryzjer i Maciej Borkowski – Manager Salonu. Nazwa salonu pochodzi od nazwisk jego założycieli. Idea jaka przyświecała Sebastianowi i M

Estetic Star

Kosmetyczka

Stefana Dembego 12/1, 02-796 Warszawa
0.0
Brak opinii

Centrum Zdrowia i Urody "Estetic Star" zaprasza wszystkich, którzy chcą prawidłowo zadbać o swój wygląd i zachować zdrowie oraz młodość. W naszej ofercie znajdą Państwo pozwalające zachować młody wygląd i najchętniej polecane przez kosmetologów zabiegi. Zadbamy o piękny wygląd twarzy sk

Salony z podobnych kategorii

Paweł Zięba Hair Design

Kosmetyczka

Janowskiego 11/u2, 02-784 Warszawa
5.0
299 opinii

Nie zgłaszam żadnych uwag. Znakomita kadra wykonująca swoje zadania w sposób niezwykle staranny i delikatny, jakość obsługi na najwyższym poziomie, komfortowy lokal wyposażony we wszelkie udogodnienia, wysoka kultura osobista oraz elegancki ubiór osób tam pracujących-z całą pewnością można użyć stwierdzenia: strzyżenie marzeń.