Przejdź do głównej zawartości

Zabiegi na ciało Szczecin

Bezpieczny salon
Filozofia Piękna - zarezerwuj wizytę

Filozofia Piękna

Kosmetyczka

Mała Odrzańska 21/5, 70-535 Szczecin
Bezpieczny salon

Jakość, profesjonalizm, serdeczność, empatia - są to elementy, które śmiało można przypasać Pani Anecie. Rzetelna praca, fachowa porada, kompletna wiedza, perspektywa korzystnych zmian sprawiają, że chce się do Was wracać ;) ;) ...a jeśli dodam, że uzyskane efekty zawsze mnie zadowalają - to potraktujmy tą wzmiankę jako malinkę na torcie ;)

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Płatności online
Bezpieczny salon
AESTHETIC Justyna Grondke-Trąbska - zarezerwuj wizytę

AESTHETIC Justyna Grondke-Trąbska

Kosmetyczka

Ul. Panieńska 46/3, 70-535 Szczecin
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Profesjonalne zabiegi kosmetyczne oraz mikropigmentacja estetyczna i medyczna są specjalnością salonu Aesthetic, którego założycielką jest Justyna Grondke. Kosmetyczka jest utalentowaną linergistką, która od lat gromadzi specjalistyczną wiedzę. Posiada ogromne doświadczenie, a swoje umiejęt

Bezpieczny salon
Sensitive - zarezerwuj wizytę

Sensitive

Kosmetyczka

plac Batorego 5c, 70-207 Szczecin
4.99
Bezpieczny salon

Świetny zabieg , działanie zabiegu czuć od razu. W trakcie trwania zabiegu można się zrelaksować, przyjemne rozgrzewające uczucie. Pani Żaneta bardzo profesjonalna, ze szczegółami omawiała poszczególne etapy zabiegu. Polecam !

Bezpieczny salon
YASUMI SZCZECIN - zarezerwuj wizytę

YASUMI SZCZECIN

Kosmetyczka

Staromłyńska 19, 70-652 Szczecin
4.99
Bezpieczny salon

Jak zawsze wszystko na najwyższym poziomie, a podejście Pani Hani super profesjonalne, jak za każdym razem. Po 6 zabiegu Master System stwierdzam, że skóra jest na tyle przyzwyczajona, że to już nie są katusze. ThermaSlim Lavatron to czysty relaks. Ogółem wizyta jak zawsze na 5 gwiazdek.

Bezpieczny salon
Kosmetologia Monika Turowska - zarezerwuj wizytę

Kosmetologia Monika Turowska

Kosmetyczka

Duńska 38, 71-795 Szczecin
4.99
Bezpieczny salon

Pani Monika ma szeroką wiedzę i świetne podejście do klienta. Na pytania odpowiada szczegółowo, jest bardzo pomocna,przy tym otwarta i empatyczna. Zabiegi dobiera indywidualnie do potrzeb. Polecam.