Oczyszczanie pleców Wrocław

Sylia Beauty Salon

Kosmetyczka

Kaszubska 15/U5, 50-214 Wrocław
5.0
501 opinii

BARDZO na TAK! Pan Grzegorz nie tylko precyzyjnie podchodzi do wykonywanej usługi, ale przedewszystkim wkłada w to serce. Paznokcie wyglądają rewelacyjnie! Pani Sylwia to przesympatyczna osoba, która z brwiami czyni cuda :) Jedyne czego żałuję, to, że tak późno odkryłam ten salon ;)

Salony z podobnych kategorii

Studio Odnowy Bagińska & team

Kosmetyczka

zabrodzka 2/3, 52-336 Wrocław
5.0
588 opinii

Pani Ola bardzo profesjonalnie, a zarazem sympatycznie podchodzi do klienta. Zawsze doradzi jak pielęgnować cerę i podpowie jakie zabiegi ją wspomogą w zdrowym wyglądzie. 😁 Klient po wizycie czyje się zadbany i wypoczęty.

Instytut Urody Fantastic Body

Kosmetyczka

Legnicka 72, 54-206 Wrocław
5.0
1304 opinie

To było moje trzecie spotkanie z 3D Slim Extreme. Tym razem dodatkowo przed zabiegiem rozmasowałam newralgiczne partie ciała na rollenie. Dzięki temu można było zwiększyć wszystkie "magiczne moce" tzn parametry urządzenia :). Kompetencja i pełen profesjonalizm.

Wax Center

Kosmetyczka

6 lat doświadczenia, LIDER DEPILACJI WOSKIEM 4 lokalizacje we Wrocławiu !
4.9
4140 opinii

Zawsze jestem zadowlona z usług, nie spodziewałam się, ze coś jeszcze może mnie zaskoczyć . Z każdej depilacji byłam zadowolona ale do Pani Julii aż chce się wracać, jest przemiłą i profesjonalną osobą. Depilacja przeszła szybko, sprawnie i w bardzo dobrej atmosferze. Napewno wrócę.