Modelowanie sylwetki Warszawa

3599 wyników

ULALA DAY SPA

Zabiegi na ciało

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa
4.9
4159 opinii

Sama nie poznaję własnej skóry. Pani Sylwia zaproponowała zabieg promocyjny połącznie kwasów tox peel i maski osmotycznej w tej kombinacji zabieg przynosi genialne efekty. To mój nowy, ulubiony zabieg, mogłabym na niego chodzić codziennie;) Super jest to że do każdego zabiegu robicie dłuuuuugiii i meeeega relaksujący masaż. Super!

Studio Urody Beauty Room

Zabiegi na ciało

Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa
5.0
219 opinii

Pragnę podziękować Pani Ani za dbałość o moją skórę. Pani Ania sama decyduje jakie zabiegi wykonać. Dziś miałam wykonany zabieg z hexapeptydem oraz hialuroplastykę. Zabieg działa jak lifting i jest idealny na specjalne okazje. Jak zawsze w trakcie zabiegu na twarz korzystałam masażu dolnej części ciała.

YASUMI MEDESTETIC, INSTYTUT ZDROWIA I URODY – WARSZAWA POWIŚLE

Zabiegi na ciało

Wybrzeże Kościuszkowskie 45/1, 00-347 Warszawa
4.9
1444 opinie

Bardzo wysoka ocena - Pani Ola M. jak zawsze przemiła, urocza, profesjonalizm wykonania zabiegu, pełne zaangażowanie, bardzo wysoka kultura osobista i szeroka wiedza na temat oferowanych przez Yasumi zabiegów. Potrafi doradzić w wyborze usługi, jest przy tym delikatna a nie nachalna. Daje strefę komfortu. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

LA GUÈL CLINIC & SPA

Zabiegi na ciało

ul. Pelikanów 10B, 02-843 Warszawa
5.0
246 opinii

Pani Justyna bardzo profesjonalnie i miło poinstruowała mnie o tym jak będą wyglądały zabiegi. Dziewczyny na recepcji bardzo uprzejme i uśmiechnięte. Piękne i przestronne wnętrze w którym można poczuć się komfortowo i zrelaksować. POLECAM !!!!! :)

MEDICA SPA

Zabiegi na ciało

aleja Komisji Edukacji Narodowej 53 lokal U9, 02-797 Warszawa
4.9
1395 opinii

Po raz pierwszy byłam w Spa i lekko stresowalam się przed tym co mnie czeka ale trafiłam na niezwykle ciepłą i fachową osobę i cały stres zniknął tak szybko jak się pojawił. Gorąco polecam.

Centrum Estetyki Medycznej

Zabiegi na ciało

ul. Leszno 21, 01-199 Warszawa
5.0
124 opinie

Zabieg wykonano w bardzo profesjonalny sposób. Zostałam dokładnie poinformowana o tym w jaki sposób zostanie przeprowadzony. Pani Małgosia sprawia wrażenie osoby bardzo kompetentnej i widać, że ta praca sprawia jej dużą przyjemność. Ma dużą wiedzę i bardzo chętnie się nią dzieli. Na pewno wrócę z przyjemnością na inne zabiegi. Polecam.

Happy & Beauty

Zabiegi na ciało

Aleje Jerozolimskie 151/U2, 02-326 Warszawa
4.9
78 opinii

Wszystko bardzo profesjonalnie, począwszy od obsługi klienta, (bardzo dobry kontakt, smsy informacyjne, przypomnienia o wizytach itd.) aż po samą usługę (Pan Paweł doskonale zna się na swojej pracy:). Dziękuję i umawiam się na kolejny masaż! Polecam!

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł