Przejdź do głównej zawartości

Zabiegi na ciało Kraków Podgórze

Beauty M Studio Urody - zarezerwuj wizytę

Beauty M Studio Urody

Kosmetyczka

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków
Bezpieczny salon

Zbliża się lato więc jak najbardziej polecam zabieg oczyszczania pleców połączony z mikrodermabrazją. Skóra jest niezwykle gładka i super oczyszczona. Pani Magda po raz kolejny udowodniła, że potrafi rozprawić się w delikatny sposób z niedoskonałościami skóry.

My Body Clinic - zarezerwuj wizytę

My Body Clinic

Kosmetyczka

Wielicka 42a/U1, 30-552 Kraków
Bezpieczny salon

Jeśli ktoś uzna, że ma ochotę na coś nowego ... lub po prostu potrzebuje odmiany- to uderza od razu do p. Agnieszki ;-) co by to nie było to zostanie wykonane profesjonalnie i w przemiłej atmosferze.

SHA Cosmetology & Beauty Lounge - zarezerwuj wizytę

SHA Cosmetology & Beauty Lounge

Kosmetyczka

ul. Bagrowa 82/42, 30-733 Kraków
Bezpieczny salon

Pani Dominika jest bardzo profesjonalna. Przed przystąpieniem do zabiegów robi szczegółowy wywiad. Można też liczyć na profesjonalną konsultację aby dobrać odpowiedni zabieg. Korzystałam z infuzji tlenowej z pilingiem kawitacyjnym. Twarz jest świetnie nawilżona, zenergetyzowana i odmłodzona. Polecam

CLINIQMED - zarezerwuj wizytę

CLINIQMED

Kosmetyczka

Zabłocie 25 lok 3, 30-701 Kraków
4.98

Pozytywna energia,którą zaraża P.dr Paweł udziela się przy całej wizycie :-) Profesjonalne podejście do pacjenta :-)od samego wejścia do kliniki... Polecam :-)

CLEO Studio Urody  - zarezerwuj wizytę

CLEO Studio Urody

Kosmetyczka

Kalwaryjska 96, 30-504 Kraków
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon

Studio urody Cleo to miejsce stworzone z pasją i zaangażowaniem, aby dać Ci to, czego potrzebujesz. Doskonała lokalizacja w Krakowie, nowoczesne wnętrze, miła i wykwalifikowana obsługa pozwalają każdemu poczuć się wyjątkowo. Profesjonalne wyposażenie pozwala nam świadczyć usługi kosmety

Salony z podobnych kategorii