Zabiegi na ciało Bielsko-Biała

Hand Park Beauty

Hand Park Beauty

Kosmetyczka

aleja Generała Władysława Andersa 6/1, 43-300 Bielsko-Biała

Bardzo miła obsługa. Za mną już dwa zabiegi endermologii i bardzo pozytywne odczucia. Zarówno Pani Iwona jak i Pani Ania bardzo profesjonalne. Wytłumaczony zabieg endermologii, doradzctwo w zakresie pielęgnacji ciała, ćwiczeń, odpowiedniego odżywiania. Zabieg przebiega w bardzo miłej i wesołej atmosferze. Polecam! :)

Hair and Beauty ETHERIA

Hair and Beauty ETHERIA

Kosmetyczka

Orkana, 6, 43-300 Bielsko-Biała

Jak zwykle usługa na najwyższym poziomie..Panie mile i sympatyczne, uwoelbiam odwiedzac ten salon. Poza tym nikt nie robi tak precyzyjnie i ładnie pedicure'u w Bielsku ( A długo szukałam kosmetyczki aż w końcu znalazłam Panią Karolinę i jestem wierna Etherii od ponad 3 lat)

Studio Paula

Studio Paula

Kosmetyczka

Zielona 6, 43-300 Bielsko-Biała

Rewelacja!! polecam podpisując się obiema rękami!! Skóra na twarzy po zabiegu odmłodniała o parę lat. Zabieg był wykonywany przy pięknej relaksacyjnej muzyce, a Pani Agnieszka - przemiła młoda osóbka, fachowo a zarazem delikatnie potrafiła sprawić, że czułam się mega zrelaksowana. Brawo !!

Golden Spa

Golden Spa

Kosmetyczka

Generała Stanisława Maczka 41, 43-300 Bielsko-Biała
5.0

Wizyta w Golden Spa była bardzo udanym prezentem od mojej siostry. Byłam tu pierwszy raz , ciekawe wnętrza i ten sufit, ale przede wszystkim zadowolona jestem z zabiegu wykonanego przez Panią Olę to był Paryski Szyk. Już zapisałam się na kolejną wizytę. Polecam Wszystkim

Tkalnia Urody Day SPA

Tkalnia Urody Day SPA

Kosmetyczka

Leginów 26-28 bud H, 43-300 Bielsko-Biała
5.0

Tym razem endermologia wykonana przez Panią Kingę. Inne podejście do klienta, a zabieg równie profesjonalny. Fajnie, że można wybrać z kim czujemy się bardziej komfortowo i mieć za każdym razem doskonały masaż.

Yasumi Bielsko Biała

Yasumi Bielsko Biała

Kosmetyczka

Powstańców Śląskich 3, 43-300 Bielsko-Biała
5.0

Yasumi MedEstetic w Bielsku-Białej to miejsce, gdzie każdy znajdzie odprężenie, relaks. Nasz gabinet to przede wszystkim niepowtarzalna atmosfera, relaksująca muzyka,przepiękne luksusowe wnętrza, a także dyskrecja i profesjonalizm. Oferujemy rytuały pielęgnacyjne inspirowane japońskimi tra