Zabiegi dla kobiet w ciąży Warszawa Wola

Salony z podobnych kategorii

Babalab - centrum depilacji

Kosmetyczka

Giełdowa 4E, 01-211 Warszawa
5.0
143 opinie

Wizyta u Pani Kasi to czysta przyjemność (nawet nie patrzac na delikatne nieprzyjemne odczucia),profesjonalizm jeśli chodzi o świadczoną usługę i zawsze interesująca rozmowa

Kosmetologia ESTETI-MED

Kosmetyczka

Ogrodowa 7, 00-893 Warszawa
5.0
945 opinii

Co prawda była to moja pierwsza wizyta, jestem jednak zachwycona poziomem obsługi, wiedzą jaką posiadają Panie oraz jakością świadczonych usług. Umówiłam się od razu na kolejną wizytę i mam wrażenie, że w końcu znalazłam swoje miejsce. Obym się nie pomyliła :)

Caramello Studio

Kosmetyczka

Anielewicza 17, lok. 3 (I klatka, parter, domofon 3), 05-077 Warszawa
5.0
64 opinie

Świetna atmosfera, profesjonalna obsługa , kawusia/herbatka 🥰 Manicure jest robiony jakościowo i na najwyższym poziomie. Rzadko kiedy mogę polecić kogoś z branży usług, ale Caramello Studio napewno polecam! 👍🏻

Salon Pańska 65

Kosmetyczka

Pańska 65, 00-830 Warszawa
5.0
92 opinie

Jak zwykle przemiła wizyta w cudownej atmosferze.Wykonanie w 100% profesjonalne i spełniające moje oczekiwania! Bardzo dziękuję Pani Emilii za starannie wykonany manicure i pedicure oraz pomoc w doborze koloru. Wyszło przepięknie! Absolutnie polecam Salon Pańska 65 za wysoką jakość świadczonych usług.

The Pedicure Spa

Kosmetyczka

Chłodna 48, lok. U4, 00-872 Warszawa
4.9
2195 opinii

Miejsce naprawdę godne polecenia. Miło, bezpiecznie i przede wszystkim profesjonalnie. Przyjazna atmosfera i wspaniały personel sprawiają, że chce się tam wracać częściej. Jestem bardzo zadowolona.

Centrum Estetyki Medycznej

Kosmetyczka

ul. Leszno 21, 01-199 Warszawa
5.0
223 opinie

Zabieg wykonano w bardzo profesjonalny sposób. Zostałam dokładnie poinformowana o tym w jaki sposób zostanie przeprowadzony. Pani Małgosia sprawia wrażenie osoby bardzo kompetentnej i widać, że ta praca sprawia jej dużą przyjemność. Ma dużą wiedzę i bardzo chętnie się nią dzieli. Na pewno wrócę z przyjemnością na inne zabiegi. Polecam.

MEA CLINIC

Kosmetyczka

BURAKOWSKA 16 LU 2, 01-066 Warszawa
5.0
296 opinii

Bardzo miły i relaksujący zabieg. Ina Grzech to bardzo profesjonalna kosmetolog. Osoba przy, której każda kobieta czuje sie dobrze i jest pewna, ze trafiła we właściwe ręce. Ja jestem bardzo zadowolona i dziękuję, że mogę znowu cieszyć świeżością i młodością.

Bezpieczna Kosmetyka Agnieszka Mienik

Kosmetyczka

Dzielna 60, 01-029 Warszawa
4.9
576 opinii

To była moja pierwsza wizyta w BK. Pani Ania zarekomendowała mi zabieg zgodny z moimi potrzebami, przeprowadziła go z dużą troską o mój komfort, niezwykle sympatycznym gestem był masaż twarzy ( bardzo mi na mim zależało) wykonany w prezencie. Efekt zabiegu bardzo dobry, serdecznie dziękuję.

Salon fryzjersko-kosmetyczny Rozczochrany Harry

Kosmetyczka

Sokołowska 11 lok u2, 01-142 Warszawa
5.0
42 opinie

Pierwszy raz w życiu po wyjściu z salonu jestem zadowolona ze wszystkiego: jakości obsługi (szybko, profesjonalnie) i przyjemnej atmosfery, która sprawia, że chętnie wrócę do tego salonu 😉 Dziękuję Pani Magdzie za przyjemną obsługę, ogarnięcie długich rozbrykanych włosów i kilka cennych porad! Wracam...pewnie "za pół roku" 😁

J'adore Instytut Warszawa

Kosmetyczka

Żelazna 59, 00-848 Warszawa
5.0
54 opinie

Thank you to Sandra to give me suggestions and solutions for my skin. She is really an expert and with all treatments i am very satisfied. To invest time and money into yourself is the best thing what you can do for yourself ❤️🙏.